Jak dbać prawidłowo o zęby, by były zdrowe i upiększały nasz uśmiech jak najdłużej? Tego dowiedzą się odwiedzający Wola Park w najbliższy weekend. Centrum Handlowe zaprasza dzieci do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Uśmiechu „Uśmiechnij się Polsko”, podczas którego odbędą się spotkania ze specjalistami, a także konkurs na posiadacza najpiękniejszego uśmiechu w stolicy.


Podczas Festiwalu „Uśmiechnij się Polsko” eksperci opowiedzą dzieciom, jak dbać o higienę jamy ustnej oraz poprowadzą instruktaż prawidłowego mycia zębów. Nie zabraknie też doskonałej zabawy. Najmłodsi będą mieli okazję zmienić fryzury i pomalować sobie buzie. Będą bawić się specjalnymi wielkimi klockami i zagrają w gry planszowe XXL. Każdy będzie mógł też wziąć udział w konkursach z nagrodami. A to wszystko po to, by uświadomić dzieciaki, jak ważna jest higiena jamy ustnej. Zdrowe zęby i dziąsła pozwalają nie tylko zachować zdrowie organizmu, ale także poprawiają samopoczucie oraz mogą zwiększyć pewność siebie.

 

Podczas wydarzenia w Wola Parku Drużyna Uśmiechu wyłoni spośród dzieci tegorocznego posiadacza najpiękniejszego uśmiechu w Warszawie. Na zwycięzcę czeka nagroda - szczoteczka elektryczna oraz tytuł Najpiękniejszego Uśmiechu Miasta. Dodatkowo każdy otrzyma pamiątkowe zdjęcie wykonane w atelier fotograficznym.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­