Jeśli marzysz o pięknie wymodelowanym i jędrnym ciele, musisz mieć dobry plan: dieta, aktywność fizyczna, zabiegi w gabinecie – to przepis na sylwetkę marzeń. Wszytko to wymaga jednak czasu, a ty potrzebujesz efektów jak najszybciej! Indiba Deep Care to technologia przyszłości medycyny bioestetycznej! Propozycja dla zabieganych osób, pragnących efektów ujędrnienia i usunięcia cellulitu tu i teraz! Po zabiegu skóra staje się sprężysta jak nigdy dotąd! Jak to działa? Wyjaśniamy z ekspertami Kliniki La Perla!

 

Technologia przyszłości – bioestetyka

Nieinwazyjna kosmetyka hi-tech to trend, który na dobre przyjął się w gabinetach medycyny estetycznej. Korzystając z zabiegów mamy jednak określone wymagania – ma być szybko i skutecznie. – Chcemy wyglądać i czuć się atrakcyjnie – to jest pewne. Jednak niestety nie zawsze mamy na to czas. Poszukując najlepszych rozwiązań dla naszych pacjentów staramy się wprowadzać technologie, które będą odpowiadać właśnie na to zapotrzebowanie – pięknego wyglądu w jak najkrótszym czasie. Indiba to zabieg, który został zainspirowany właśnie potrzebami naszych pacjentów. Nowoczesna technologia, znana już wcześniej z medycyny regeneracyjnej, teraz zyskała także zastosowanie w procedurach estetycznych. Indiba wprowadza nas w nowy wymiar medycyny estetycznej. To zabieg zgodny z naturalnymi procesami zachodzącymi w organizmie – bioestetyka, czyli nowy trend na który stawiamy, z pełnym przekonaniem o jego skuteczności. Procedura jest nieinwazyjna i bezbolesna. Co więcej, podczas zabiegu możemy się odprężyć i zrelaksować, w tym czasie nowoczesna technologia wykona za nas całą pracę! – tłumaczy Kalina Ben Sira, prezes i założycielka Klinik La Perla.

 

Natychmiast jędrna i sprężysta skóra!

– Indiba stymuluje zewnętrzną i wewnętrzną komórkową wymianę jonów, dzięki czemu przywraca fizjologiczną aktywność komórek i umożliwia ich prawidłowe funkcjonowanie. Podczas zabiegu odczuwane jest ciepło, co świadczy o zwiększonym metabolizmie komórek, następuje detoksykacja tkanki oraz drenaż toksyn – tłumaczy Estera Wojtczuk, główny kosmetolog Kliniki La Perla. Z powodzeniem możemy więc stosować go w niwelowaniu cellulitu, wyszczuplaniu i modelowaniu sylwetki. – Zabieg doskonale sprawdza się w przypadku usuwania tkanki tłuszczowej z trudnych rejonów ciała, takich jak okolice podbródka, ramiona, brzuch, biodra, uda. W szybkim tempie pozwala uzyskać nam efekt podniesionych, brazylijskich pośladków bez cellulitu! Dzięki temu, iż przyczynia się do neokolagenezy, aktywuje fibroblasty i wpływa bezpośrednio na włókna kolagenowe. Stosujemy go również w celu niwelowania zmarszczek oraz ujędrniania skóry (np. po zabiegach liposukcji lub jako samodzielną procedurę), która po zabiegu staje się sprężysta jak nigdy dotąd – dodaje ekspert. Nowy zabieg Indiba to technologia pozwalająca na osiągnięcie zauważalnych efektów po jednej wizycie w gabinecie. – Jednak należy pamiętać, że każdy tego typu zabieg wymaga przeprowadzenia serii – spektakularne efekty widoczne są już po 5 wizytach, a zaletą procedury jest fakt, iż można ją wykonywać codziennie, oznacza to że finalny efekt osiągamy szybciej – dodaje kosmetolog.

 

Bezpieczeństwo i naukowa innowacja

Zabieg w odróżnieniu od innych procedur umożliwia wszechstronne zastosowanie w terapiach kosmetologicznych u pacjentów, którzy do tej pory nie mogli korzystać z podobnych metod. – To opatentowana technologia, która działa w sposób zgodny w fizjologią człowieka – biostymuluje odnowę tkanek na poziomie komórkowym. Jest to zabieg nieinwazyjny, a o jego bezpieczeństwie świadczą liczne badania naukowe i certyfikaty (w tym FDA) oraz niespotykany fakt, iż można go wykonywać nawet na grupach pacjentów dotąd wykluczonych – choroby autoimmunologiczne, a co ciekawe nawet choroby nowotworowe nie są przeciwskazaniem. Świadczy to o absolutnym bezpieczeństwie i przełomie w stosunku do proponowanych do tej pory rozwiązań – wyjaśnia Iwona Jokiel, trener Indiba Deep Care.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­