Miłość rośnie wokół nas, bla, bla, bla... nie przejmujcie się, od razu przejdziemy do rzeczy. Dla szczęśliwie zakochanych i singli, dla poszukujących przygód i drugiej połówki – znajdziemy coś dla każdego. Ten weekend chcielibyśmy poświęcić na to, o co naprawdę powinno chodzić w Walentynkach – spędzanie czasu z bliskimi i robienie tego, co się kocha. Innymi słowy pora na GOG & chill!

 

Wyprzedaż We <3 Games na GOG.COM to okazje z dwóch różnych kategorii. W pierwszej z nich znajdziecie solidne przeceny na znakomite gry kooperacyjne. Czas wyjść do ludzi i może poznać kogoś nowego w takich tytułach jak Ashen (-20%), Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition (-50%), Outward (-60%), Absolver (-75%), Frozen Synapse (-70%), Saints Row IV: Game of the Century Edition (-75%), Shadow Warrior 2 (-75%), Tower 57 (-75%) i Stronghold Crusader 2 (-90%). Pozycje te będą również doskonałe do gry z waszą ukochaną osobą.

 

Oprócz nich na GOG.COM znajdziecie jeszcze więcej przecenionych gier kooperacyjnych, w tym uwielbiane gry rodzinne, takie jak Overcooked: Gourmet Edition (-75%), Overcooked! 2 (-40%), Streets of Rogue (-30%), Stardew Valley (-40%), LEGO® Indiana Jones™: The Original Adventures (-75%) oraz LEGO® Piraci z Karaibów (-70%). Każdy z tych tytułów zapewni doskonałą zabawę całej rodzinie.

 

W ten weekend GOG.COM pomoże wam również znaleźć dostępnych w waszej okolicy singli i singielki. Niezależnie od tego, czy poszukujecie namiętnej miłości, czy wasze serca chwilowo są skute lodem, takie gry jak HuniePop (-75%) czy seria Leisure Suit Larry (do -75%) na pewno wywołają uśmiech na waszych twarzach.


Na sam koniec zostawiliśmy wielki powrót dwóch pikantnych klasyków w wersjach na współczesne komputery i wyzwolonych od DRM. Te rozpalające zmysły tytuły: Lula: The Sexy Empire (-10%) i Biing!: Sex, Intrigue and Scalpels (-20%) zapewnią wam dreszczyk softcore'owych emocji rodem z lat 90.!


Wyprzedaż We <3 Games na GOG.COM potrwa do 17 lutego, godz. 15:00.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­