Po sukcesie „Hotel Renovator” na Global Top Wishlist platformy Steam przyszedł czas na przejście z preprodukcji do drugiego etapu prac nad symulatorem. Wrocławskie studio The Dust planuje wydanie gry w 2021 roku.


The Dust pod koniec kwietnia br. informowało o dużym zainteresowaniu symulatorem “Hotel Renovator” i fakcie znalezienia się na liście najbardziej oczekiwanych gier na globalnym rynku platformy Steam. Obecnie dedykowany zespół pracuje nad programowaniem gry i udoskonaleniem kodu źródłowego. Ponadto tworzone są grafiki i animacje oraz oprawa dźwiękowa.


Gra będzie dystrybuowana na PC, ale w planie są również porty na konsole.

 


O czym jest “Hotel Renovator”?
W grze wcielamy się we właściciela hotelu, który własnymi rękoma będzie musiał wszystko naprawić. Przed graczami zostanie postawione trudne zadanie - przywrócenie świetności hotelowi, który jest w opłakanym stanie. Remonty będą odbywać się w kilku etapach, pokój po pokoju, piętro po piętrze, bo w ramach posiadanego budżetu nie każdego będzie stać na wszystkie prace. Oprócz modernizacji pokoi będą do uporządkowania inne pomieszczenia potrzebujące odbudowy, takie jak basen, czy restauracja. Pieniądze na renowację wszystkich pomieszczeń będą pozyskiwane z wynajmu pokoi, sal konferencyjnych i innych części obiektu.


Na dostępnej stronie w serwisie Steam można dodać „Hotel Renovator” do swojej wishlisty i śledzić postępy produkcji: http://bit.ly/HotelRenovatorSteam.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­