Najbardziej wszechstronnym urządzeniem serii TonerBenefit jest flagowy model MFC-B7715DW, oferujący poza laserowym, monochromatycznym drukowaniem w formacie A4 funkcję skanowania, kopiowania oraz w razie potrzeby wysyłania faksu. Jest to wielozadaniowe urządzenie, generujące do 34 stron dokumentów na minutę, wyposażone w podajnik papieru na 250 arkuszy oraz Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) zdolny pomieścić 50 arkuszy. Brother MFC-B7715DW przetworzy 250 stron w czasie około 7 minut. Poziom głośności urządzenia podczas działania nie przekracza 50 dB. To natężenie można porównać do standardowego szmeru w biurze. Czyli urządzenie nie będzie generować niepotrzebnego i niekomfortowego hałasu, utrudniającego wykonywanie codziennych zadań. Pracując z MFC-B7715DW możemy równie cicho i szybko skanować dokumenty. Jeżeli zdecydujemy się na skanowanie monochromatyczne przetworzymy do 22,5 stron na minutę lub do 7,5 stron w „kolorze”, w maksymalnej rozdzielczości do 600 x 600dpi korzystając z ADF (Automatycznego podajnika dokumentów). Przy tradycyjnym skanowaniu dostępna rozdzielczość to 1 200 x 1 2000 dpi. Standardowo MFC-B7715DW jest wyposażony w toner pozwalający generować do 2 000 stron dokumentów.

 

Brother DCP-B7520DW posiada podobne parametry pracy, jak wcześniej wymieniony model. Oferuje generowanie 34 stron dokumentów na minutę, skanowanie i kopiowanie. Dokumenty tak jak w przypadku MFC-B7715DW mogą być przechowywane jako zwykłe PDF-y lub przesyłane do uprzednio skonfigurowanego SharePointa. Podajnik papieru zmieści do 250 arkuszy. DCP-B7520DW również oferuje 128 MB pamięci. Istotną różnicą porównując te dwa modele jest brak funkcji faksu.

 

Brother HL-B2080DW jest najbardziej kompaktowym urządzeniem z prezentowanej serii TonerBenefit. Jest to monochromatyczna drukarka laserowa, równie szybko generująca dokumenty, jak pozostałe modele. Jednak w przeciwieństwie do pozostałych urządzeń posiada pamięć 64 MB, co w zupełności wystarczy do codziennej pracy.

 

Brother HL-B2080DW, DCP-B7520DW oraz MFC-B7715DW umożliwiają automatyczne, dwustronne drukowanie. Wymienione modele oferują także funkcję pomijania pustych stron oraz tryb ekologiczny, które pozwalają na oszczędzanie energii i tonera. HL-B2080DW, DCP-B7520DW oraz MFC-B7715DW obsługują aplikacje, takie jak iPrint&Scan, przeznaczone dla urządzeń mobilnych działających pod kontrolą systemów Android oraz iOS, oraz Apple AirPrint. Dodatkowo można je swobodnie konfigurować i podłączać bezprzewodowo. Nowe urządzenia Brother TonerBenefit objęte są 3-letnią gwarancją. Więcej szczegółów na temat nowych modeli oraz parametry techniczne wybranych egzemplarzy znaleźć można na stronie www.brother.pl.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­