Teufel prezentuje nową generację swojego najpopularniejszego głośnika Bluetooth – BOOMSTER. Urządzenie łączy w sobie zalety sprzętu mobilnego oraz domowego zestawu audio.

 

Moc zestawu audio w mobilnej konstrukcji

BOOMSTER to przenośny głośnik o mocy wyjściowej aż 42W. W nowej wersji wyposażony jest w duży subwoofer typu frontfire, który w przeciwieństwie do poprzednich modeli, nie jest już widoczny. Dodatkowo przetwornik basowy wspierany jest przez dwie membrany pasywne. Nowością jest zintegrowana technologia Dynamore® pozwalająca użytkownikowi cieszyć się szerszą i wzmocnioną sceną dźwiękową. Wysoką jakość muzyki przesyłanej bezprzewodowo zapewnia technologia Bluetooth w standardzie 5.0 z aptX. BOOMSTER odtwarza również radio FM oraz DAB+, a dla optymalnego odbioru sygnału został wyposażony w antenę teleskopową. Aby zwiększyć komfort sterowania do zestawu dołączony jest również pilot. Wszystkie informacje wyświetlane są na czytelnym wyświetlaczu LED znajdującym się za przednim panelem.

 

W domu i w plenerze

BOOMSTER to propozycja dla osób poszukujących sprzętu audio, który sprawdzi się zarówno jako nagłośnienie domowe jak i zewnętrzne. Zintegrowany akumulator w BOOMSTER pozwala na ponad 18 godzin odtwarzania muzyki. Dzięki wygodnemu uchwytowi, głośnik może być łatwo przenoszony między pokojami lub zabrany na wycieczkę. Urządzenie zamknięte jest w solidnej obudowie, zapewniającej odporność na zabrudzenia oraz zachlapania, zgodną z normą IPX5. Dodatkowo głośnik jest wyposażony w wyjście USB-A z funkcją powerbanku (5V, 2A).

 

 

Funkcjonalność chodzi parami

Użytkownicy nowej propozycji od Teufela mogą cieszyć się prawdziwym dźwiękiem stereo, dzięki możliwości parowania dwóch BOOMSTERów w systemie True Wireless Stereo. Dodatkowo głośnik obsługuje funkcję Multipoint, dzięki której do jednego urządzenia jednocześnie mogą zostać podłączone dwa smartfony.

 

Cena i dostępność

Teufel BOOMSTER jest już dostępny w cenie 1699 zł w dwóch wersjach kolorystycznych – Night Black i Sand White, na stronie teufelaudio.pl

 

Publikacja: Sebastian Kubiak
Śledź nas na Google News: https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMLGzlQswgperAw?hl=pl&gl=PL&ceid=PL%3Apl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu Klapka.pl. Redakcja portalu Klapka.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

­
Ciasteczka
Portal Klapka.pl używa ciasteczek i podobnych technologii w celu świadczenia usług. Korzystając z nich zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.