Trening na siłowni, spacer po mieście, czy mozolna podróż w środkach komunikacji miejskiej - każda codzienna aktywność staje się przyjemniejsza, gdy towarzyszy jej ulubiona muzyka. Słuchawki Maxell HP-200 Super Slim łączą w sobie funkcjonalność, estetyczny wygląd i relatywnie niską cenę.


Od odpowiednio dobranych słuchawek oczekujemy doskonałej jakości dźwięku, właściwego natężenia basów, ale także komfortu użytkowania i izolacji od otoczenia – te wszystkie cechy znajdziemy w propozycji od Maxella. Model HP-200 Super Slim to smukła, składana konstrukcja, która sprawdzi się w każdych warunkach. Urządzenie wyposażone jest w cienki pałąk i delikatne obrotowe nauszniki, dzięki czemu po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca w torbie. Dodatkowo, obrotowe części pozwalają na dopasowanie urządzenia do kształtu głowy, zapewniając doskonałe przyleganie, a tym samym lepszą jakość dźwięku


Te kompaktowe słuchawki zostały wyposażone w zamkniętą konstrukcję, pasmo przenoszenia od 20 do 20 000 Hz, czułość na poziomie 105 dB i impedancję 30 ohm, tłumiąc niepotrzebne szumy z zewnątrz i zapewniając najwyższy poziom brzmienia. Dużym udogodnieniem jest płaski, nieplączący się kabel, z wbudowanym wysokiej jakości mikrofonem. Urządzenie można więc wykorzystywać jako zewnętrzny zestaw słuchawkowy działający na telefonach IPhone, HTC, Blackberry, LG, Samsung, Nokia oraz Sony. Dodatkową zaletą urządzenia jest jego prosty, a zarazem estetyczny i ponadczasowy design oraz duża paleta dostępnych kolorów: czarny, biały, różowy, fioletowy i niebieski. Cena słuchawek Maxell HP-200 Super Slim na polskim rynku to ok. 40 pln.


Specyfikacja techniczna:

  • Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz
  • Czułość: 105 dB/mW
  • Impedancja: 32 ohm
  • Magnes: Neodymowy
  • Wtyk: 3,5 mm
  • Długość przewodu: 1,2 m
Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­