Studio deweloperskie The Dust podpisało umowę z Ultimate Games na wydanie gry “Together”. Będzie ona dostępna na konsoli Nintendo Switch, która będzie pierwszym kanałem dystrybucji. Ponadto stworzone zostaną porty na platformy Xbox oraz PS4.


Ultimate Games to warszawska, notowana na rynku główny GPW firma, która specjalizuje się w produkcji i dystrybucji gier na różne platformy. W swoim portfolio ma gry na komputery (PC i MAC), gry mobilne (Android i iOS) oraz gry na konsole (Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One). W 2019 roku byli czwartym największym wydawcą Nintendo na świecie. Obecnie wydają najwięcej gier na konsole na całym globie. Znani są z takich realizacji, jak “Ultimate Fishing”, symulatora, który został wydany na PC, czy z “Thief Simulator” dostępnego na Nintendo Switch. Ostatnio wydali duży tytuł House Flipper, który dostępny jest na Nintendo.


Ostatnie szlify nad grą „Together”
Przypomnijmy, w ostatnim czasie studio deweloperskie otrzymało od Try Evidence raport “Silent Review” dotyczący produkcji platformówki. Wg dziennikarzy gamingowych testujących grę jej najmocniejsze strony to oprawa graficzna, tryb kooperacji i progres. “Together” zapowiada się więc bardzo obiecująco. Efekty pracy będzie można zobaczyć na przełomie roku.


O czym jest “Together”
Fabułą gry “Together” jest historia herosów, którzy zauważyli znikające nad miastem kolory. Postanowili wziąć los w swoje ręce i przywrócić kolory na całym świecie. Gracze do wyboru mają kilkanaście postaci, które inspirowane są na takich klasykach, jak Frankenstein czy Robin Hood. Bohaterzy mają różne zdolności, które pomogą pokonać głównych przeciwników - złą Monę Chrome oraz jej kompanów. Gracze będą mogli walczyć z przeciwnikiem w trybie kooperacji lub single player.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak
Śledź nas na Google News: https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMLGzlQswgperAw?hl=pl&gl=PL&ceid=PL%3Apl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu Klapka.pl. Redakcja portalu Klapka.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

­
Ciasteczka
Portal Klapka.pl używa ciasteczek i podobnych technologii w celu świadczenia usług. Korzystając z nich zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.