Hexologic to jedyny w swoim rodzaju tytuł, którego rozgrywka w ogólnych założeniach jest podobna do sudoku, choć w świecie sześciokątów. Developerom ze studia MythicOwl udało się bowiem mocno przebudować zasady przenosząc rozgrywkę na zupełnie nowy poziom. Dzięki ich nowatorskiemu podejściu, wszyscy fani łamigłówek będą mogli doświadczyć rozgrywki, która z jednej strony wyda im się znajoma, a z drugiej zaoferuje cały szereg nowatorskich rozwiązań.


Mimo tego, że Hexologic opiera się na prostych zasadach, jest niezwykle wciągającą grą logiczną. Rozgrywka zbudowana na hexach pozwoli fanom łamigłówek odkryć na nowo wszystko to, za co kochają sudoku. Dodawanie kropek na sześciokątne pola będzie satysfakcjonującym doświadczeniem zarówno dla weteranów gier logicznych, jak i graczy dopiero rozpoczynających swoją przygodę z gatunkiem. Proste założenia rozgrywki wzbogacone piękną oprawą graficzną, relaksującą muzyką oraz dobrze zbalansowanymi łamigłówkami, zagwarantują długie godziny zabawy dla graczy w różnym wieku.


GŁÓWNE CECHY ROZGRYWKI

  • Relaksująca, uspokajająca umysł atmosfera
  • 4 odmienne światy posiadające własne mechaniki
  • Ponad 60 dopracowanych w najmniejszych szczegółach poziomów
  • Dobrze zbalansowane łamigłówki
  • Klimatyczna ścieżka dźwiękowa podkreślająca nastrój gry


Hexologic będzię dostępne 29 maja na platformie Steam: http://store.steampowered.com/app/785890/Hexologic/ w cenie 4,99 zł, App Store: https://itunes.apple.com/us/app/hexologic/id1343246862?mt=8 w cenie $0,99 oraz na Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mythicowl.hexologic w cenie $0.99. A już 12. czerwca gra zadebiutuje również na Nintendo Switch.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak
Śledź nas na Google News: https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMLGzlQswgperAw?hl=pl&gl=PL&ceid=PL%3Apl

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu Klapka.pl. Redakcja portalu Klapka.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Kod antyspamowy Odśwież

­