Świętuj z nami stulecie polskiej niezależnej kreatywności! Złap wyjątkowe rabaty i przygotuj się na tydzień pełen niespodzianek na GOG.COM.

 

Na dobry początek dwie kultowe polskie gry - Call of Juarez i Lords of the Fallen od teraz dostępne na GOG.COM bez DRM. Czas wymierzyć sprawiedliwość na Dzikim Zachodzie lub zanurzyć się w świat, w którym odkupienie nie wchodzi w grę.

 

Właśnie wystartowała promocja gier z metką Made in Poland na GOG.COM. Na wszystkich graczy czeka ponad 90 okazji z rabatami do 90%, w tym This War of Mine, Frostpunk, Tower of Time, Seven: The Days Long Gone, Ruiner >observer_ i mnóstwo innych tytułów.

 

W wyprzedaży znalazły się również takie hity jak Painkiller, Jack Orlando, King Arthur's Gold, Earth 2150 czy The Cat Lady oraz tegoroczne niezależne perełki, w tym Phantom Doctrine, My Memory of Us i My Brother Rabbit.

 

Z okazji promocji Made in Poland nie może też zabraknąć specjalnych rabatów na gry z serii Wiedźmin. Jeśli jeszcze nie masz w swojej kolekcji pierwszej odsłony przygód Geralta, Zabójców Królów lub Dzikiego Gonu, to najwyższy czas uzupełnić braki! A jeśli chcesz przeżyć więcej przygód w świecie Wiedźmina, sprawdź koniecznie Wojnę Krwi: Wiedźmińskie Opowieści.

 

Ci którzy tęsknią za starymi, dobrymi czasami, mogą sięgnąć po Project Warlock. Ta niedawno wydana pierwszoosobowa strzelanka, która jest hołdem dla klasyków gatunku, została stworzona przez Polaka - Jakuba Cisło. Na marginesie mówiąc, Jakub dopiero kończy liceum, a jego gra jest dostępna wyłącznie na GOG.COM.

 

Bądźcie uważni, bo czekają na Was w tym tygodniu kolejne nowości i niespodzianki z polskiego podwórka!

Pełna lista okazji dostępnych w promocji Made in Poland znajduje się tu:

http://www.gog.com/promo/20181105_polish_week

Wyprzedaż Made in Poland potrwa do 12 listopada, do północy.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­