PGA, czyli największe targi gier komputerowych w Polsce, rozpoczną się już w najbliższy piątek. Oczywiście na imprezie nie mogło zabraknąć firmy iiyama, która zaprasza wszystkich zwiedzających na stoisko razem z firmą ITHardware. Na miejscu czekać będzie mnóstwo atrakcji, w tym m.in. strefa Free to Play czy strefa turniejowa. Z kolei w ramach współpracy z partnerem medialnym w czasie imprezy będzie można wygrać 24,5-calowy monitor iiyama G-Master z serii Red Eagle. Nie zabraknie też specjalnej akcji sprzedażowej.

Na przestrzeni wystawowej zlokalizowanej w 5 Pawilonie na stoisku nr 6 przygotowane zostaną dwie specjalne strefy. Pierwszą z nich jest Free to Play z 10-cioma monitorami Black Hawk G2530HSU, drugą będzie strefa turniejowa z 10-cioma monitorami Red Eagle GB2650HSU. Na fanów gier wyścigowych czekać będzie też specjalny symulator jazdy zbudowany z 2 wielkoformatowych ekranów iiyama.

Z okazji PGA uruchomiona zostanie przedsprzedaż premierowego monitora G-Master GB2760HSU-B1 Red Eagle, który dostępny będzie w promocyjnej cenie 1199 zł. Urządzenie oferuje 27-calową matrycę z czasem reakcji wynoszącym 1ms oraz częstotliwością odświeżania na poziomie 144Hz. Co więcej, w ramach promocji można będzie również nabyć model Black Hawk G2530HSU-B1 w cenie 569 zł – urządzenie wyposażone jest 24,5-calową matrycę Full HD z częstotliwością odświeżania wynoszącą 75Hz oraz 1ms czasu reakcji. Oba monitory będzie można kupić online w cenach specjalnych już od czwartku 11 października na specjalnej stronie Sieci Sferis https://www.sferis.pl/wejdz-do-gry-z-pga do 22 października włącznie.

Wraz z partnerem medialnym iiyama przygotowała też specjalny konkurs, w którym do wygrania będzie monitor G-Master GB2560HSU Red Eagle. Wszystkie szczegóły odwiedzający targi znajdą w magazynie Update rozdawanym w czasie trwania imprezy. Na stosiku ITHardware prowadzonych będzie też szereg mniejszych konkursów, w których do zgarnięcie będą oficjalne gadżety z kolekcji G-Master by iiyama: plecaki, koszulki, podkładki, czapeczki, bluzy, opaski odblaskowe czy zeszyty. Te oraz wiele innych atrakcji czekać będą od 12 do 14 października na wszystkich fanów gamingu, którzy pojawią się na Poznań Game Arena.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­