Halloween coraz bliżej, więc nic dziwnego, że w tajemniczym miasteczku Gogowo zaczęły się dziać niespotykane rzeczy. Miejsce to słynie z nietypowych zdarzeń i anomalii cenowych, ale dziś mieszkańcy wyglądają na prawdziwie zaskoczonych. Nad ratuszem pojawił się bowiem magiczny portal, z którego raz po raz wypadają dziesiątki zmiennokształtnych googów w kolorze purpury. Poza psikusami, do których stwory te ewidentnie mają skłonności, odnotowano również wyjątkowy spadek cen horrorów oraz gier z tajemnicą i akcją w tle - nawet o 90%.


Gotowi na podróż do Gogowa? Wizytę w miasteczku najlepiej zacząć od odwiedzin u nowych mieszkańców. Wybierz się na wędrówkę po lesie z Blair Witch (-25%), zmierz się ze swoimi największymi koszmarami sennymi z Layers of Fear 2 (-33%), odkryj starożytne tajemnice z Call of Cthulhu (-50%), przeżyj oblężenie z Daymare: 1998 (-20%), daj się nastraszyć przez DreadOut (-80%) i Visage (-20%).


A może wpadniesz na dłużej i przyjmiesz posadę lokalnego detektywa? Możesz potrenować z serią Sherlock Holmes (-80%), Tex Murphy (do -80%) i Broken Sword (do -80%). Jeśli się zdecydujesz, pewna informacja może okazać się pomocna w śledztwie: googi obniżyły też ceny Gabriel Knight: Sins of the Fathers - 20th Anniversary Edition (-75%), The Last Express (-70%), Virginia (-90%), Blackwell Bundle (-70%), The Vanishing of Ethan Carter (-80%) i Thimbleweed Park (-50%).


Jeżeli wolisz mocniejsze wrażenia, odwiedź słynny miejscowy dom strachów z takimi klasykami jak Diablo + Hellfire (-15%), Sanitarium (-50%), Call of Cthulhu: Prisoner of Ice (-50%), Blood 2: The Blood Group (-75%), Phantasmagoria 2: A Puzzle of Flesh (-35%), Gorky 17 (-60%), Clive Barker's Undying (-75%), The Suffering (-50%), F.E.A.R. Platinum (-75%) i innymi przerażającymi atrakcjami.


Nie zapomnij o nowościach, których w Gogowie nie brakuje. Sprawdź koniecznie makabryczny Blasphemous (-15%), Bloodstained: Ritual of the Night (-10%), Blood: Fresh Supply (-33%), DARQ (-20%), Night Call (-10%), Pathologic 2 (-34%) i The 7th Guest: 25th Anniversary Edition (-25%). Googi obniżyły też w miasteczku ceny bestsellerów, w tym takich gier jak Vampyr (-60%), Grim Dawn (-70%), Hollow Knight (-50%), Unavowed (-30%), Apsulov: End of Gods (-20%), Remothered: Tormented Fathers (-60%), We Happy Few (-50%) i nie tylko.


Wszyscy chętni na podróż do Gogowa mogą się tam dostać przez specjalny portal na GOG.COM. Psotne googi zapowiedziały, że Halloween Sale w miasteczku potrwa do 4 listopada, do godziny 15:00, więc nie warto tracić czasu!

 

I jeszcze goog DIY

Składniki: 

  • 1 butelka białego kleju
  • 1 i 1/2 łyżeczki płynu do soczewek kontaktowych
  • 1 łyżeczka sody oczyszczonej
  • 1 filiżanka wody
  • Purpurowy barwnik spożywczy

Wlej klej do średniej wielkości naczynia. 
Dodaj barwnik i mieszaj do momentu uzyskania jednolitej masy. Dodaj sodę oczyszczoną. W oddzielnym naczyniu wymieszaj płyn do soczewek kontaktowych z letnią wodą. Połącz zawartość obu naczyń i mieszaj ręcznie. Na początku masa będzie rzadka i lepka, ale po chwili powinna mieć już gładką konsystencję. Dla lepszego efektu, możesz dodać brokat lub olejki zapachowe :)

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­