Firma Verizon Connect wprowadza funkcję Immobilisation w systemie Reveal służącym do monitoringu floty. Została ona opracowana z myślą o poprawie bezpieczeństwa oraz zapobieganiu nieuprawnionego używania pojazdów o dużej wartości, a także usprawnianiu procesu odzyskiwania skradzionych samochodów. Umożliwia menedżerom zdalne wyłączenie rozrusznika pojazdu po wyłączeniu silnika. W ten sposób niewłaściwie użytkowany samochód jest skutecznie unieruchamiany w czasie zbliżonym do rzeczywistego.

 

– Funkcja Immobilisation w systemie Verizon Connect Reveal pomaga klientom zapewnić wyższy niż do tej pory poziom bezpieczeństwa i ochrony. Daje im również spokój oraz świadomość, że mają możliwość szybkiej i bezpiecznej reakcji za pomocą jednego kliknięcia – wskazuje Derek Bryan, wiceprezes EMEA w Verizon Connect.

 

Użytkownicy platformy do monitoringu floty Reveal mogą w niej zlokalizować i wybrać samochody, które mają zostać unieruchomione. Pojazd zostanie zablokowany dopiero wtedy, gdy się zatrzyma, co zapewnia bezpieczeństwo kierowcy.

 

Najważniejsze funkcje rozwiązania obejmują:

  • Zdalne wyłączenie rozrusznika bezpośrednio z platformy Reveal lub aplikacji mobilnej.
  • Możliwość sprawdzenia kiedy wysłany został wniosek o unieruchomienie pojazdu, czy jest on w toku i kiedy zostanie zrealizowany.
  • Historię przedstawiającą kiedy i gdzie pojazd został zablokowany lub uruchomiony.


Więcej informacji można znaleźć na stronie:

https://www.verizonconnect.com/pl/funkcjonalnosci/blokada-rozrusznika/

 

Publikacja: Sebastian Kubiak
Śledź nas na Google News: https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMLGzlQswgperAw?hl=pl&gl=PL&ceid=PL%3Apl

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu Klapka.pl. Redakcja portalu Klapka.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Kod antyspamowy Odśwież

­