Po czasie wysiewów przychodzi czas zbiorów. Przez najbliższy tydzień masz szansę zapuścić się w szerokie łąki i łany tytułów bez DRM. Na GOG.COM właśnie wystartowała Harvest Sale z ponad 1500 okazjami na gry do 91% taniej, które tylko czekają, by je wyrwać! 

 

Po pierwsze: masz 48 godzin, by zdobyć za darmo wyborny kąsek – pełną adrenaliny kultową strzelankę Serious Sam: The First Encounter. Grę możesz odebrać do 26 sierpnia, do godziny 15:00. Rzecz jasna taki kłos nie wyrósł samotnie! Na GOG.COM możesz już zamówić przedpremierowo Serious Sam 4!

 

Po emocjach jakie zapewni ci Serious Sam, koniecznie rzuć okiem na resztę growych okazji Harvest Sale. Zanurz się w mroczny świat zbrodni i kary w Batman – The Telltale Series (-50%). Przetestuj swoją cierpliwość i celność w Sniper Ghost Warrior Contracts (-40%). Rozbuduj industrialne i (rzecz jasna) agrarne imperia w Sid Meier's Civilization IV: The Complete Edition (-75%). Zgotuj sobie kucharską ekipę w Overcooked! 2 Gourmet Edition (-40%) albo też zbierz bandę niestrudzonych łowców zombie w Dying Light: The Following – Enhanced Edition (-70%). A na końcu czeka prawdziwe ostrze kosy – dawka czystego strachu z okazji 25-lecia kultowego horroru - gry Phantasmagoria (-35%). 

 

Podczas Harvest Sale możesz też skorzystać z dwóch specjalnych okazji. Zamów w przedsprzedaży nadchodzącą strategię czasu rzeczywistego Iron Harvest i odbierz Sudden Strike 4 za darmo. Możesz też rozbudować swoją kolekcję gier akcji dzięki pakietowi Quad Damage. Zawiera on cztery wyjątkowe produkcje niezależne: Elderborn (-30%), Hedon (-30%), Nightmare Reaper (-20%) i Project Warlock (-60%). Kupując cały pakiet, otrzymasz dodatkowy rabat 5%.

 

Harvest Sale potrwa do 31 sierpnia, do godziny 15:00, a pakiet Quad Damage możesz kupić do 7 września, do godziny 15:00. Więcej informacji na stronie GOG.COM.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak
Śledź nas na Google News: https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMLGzlQswgperAw?hl=pl&gl=PL&ceid=PL%3Apl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­