Trzeci symulator wrocławskiej spółki został właśnie udostępniony na platformie Steam. W “Car Thief Simulator” gracze będą mogli wcielić się w złodzieja samochodów. Podczas rozgrywki ich głównym zadaniem, będzie kradzież aut z ulic miasta i jego przedmieść, parkingów oraz garaży. Gra niektórymi mechanikami może nawiązywać do lubianej przez społeczność Steama gry “Thief Simulator”, jednak The Dust skupia się na pogłębieniu mechanik kradzieży aut.


Namierz cel, włam się i odjedź…
Przed graczami zostanie postawione niełatwe zadanie. W grze będziemy musieli obserwować okolicę, aby nasze majsterkowanie przy aucie nie wyglądało podejrzanie. Każda z osób spotkanych na ulicy może do nas podejść i wezwać policję. Z tego powodu mechanika skradania się i unikanie wzroku przechodniów jest bardzo istotnym elementem gry. Następnym krokiem gracza będzie włamanie się do auta i w zależności od modelu, użycie odpowiednich narzędzi, które pozwolą uruchomić samochód.


Nieodłącznym elementem rozgrywki jest również sprzedaż kradzionego auta. Szybkie zmienianie wyglądu i oznaczenia samochodów są kluczowe aby je sprzedać. Podczas jazdy lub ucieczki przed policją często dochodzi do wypadków, co powoduje utratę wartości pojazdu. Jeżeli ukradzione przez nas auto jest uszkodzone i nie nadaje się do zbycia, musimy spróbować sprzedać je na części.

 


“Car Thief Simulator”, to już trzeci symulator nad którym pracujemy i mamy w związku z tym coraz większe wymagania od samych siebie. Naszym zadaniem w symulatorza złodzieja aut nie będzie tylko włamywanie się do samochodów, ale odnalezienie się w całej strukturze grup przestępczych i półświatka rabusiów, a także reagowanie na przechodniów i przypadkowe osoby, które mogą nam przeszkodzić w grabieży - mówi prezes The Dust Jakub Wolff.


W nowym symulatorze The Dust będziemy również przyjmować zlecenia na kradzież luksusowych samochodów, które będą pilnie strzeżone przez ochronę i najnowocześniejsze zabezpieczenia.


Na platformie Steam, grę można dodać do swojej wishlisty i śledzić postępy w produkcji.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak
Śledź nas na Google News: https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMLGzlQswgperAw?hl=pl&gl=PL&ceid=PL%3Apl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu Klapka.pl. Redakcja portalu Klapka.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

­
Ciasteczka
Portal Klapka.pl używa ciasteczek i podobnych technologii w celu świadczenia usług. Korzystając z nich zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.