Marka AOC została partnerem turniejów esportowych Red Bull Guardians oraz Red Bull Kumite. W trakcie rozgrywek w Dota 2 oraz Street Fighter V zostaną wykorzystane monitory AOC z gamingowej serii AGON.

 

Red Bull Guardians

Red Bull Guardians to turniej Dota 2, który odbędzie się w dniach 19 - 20 października w Londynie w Red Bull Gaming Sphere. Zostaną na niego zaproszone cztery drużyny, które będą korzystać z monitorów AG241QG o rozdzielczości 2560 x 1440 px, 24-calowej matrycy TN i odświeżaniu 165 Hz.

 

Red Bull Kumite

11 listopada w Paryżu w audytorium Salle Wagram odbędzie się turniej Street Fighter V. Jest on przewidziany na 16 graczy, z których 14 to zaproszeni profesjonaliści. Pozostałych dwóch wyłoni dodatkowy turniej dla 256 graczy, który zostanie rozstrzygnięty dzień wcześniej. Zawodnikom zostaną udostępnione monitory AG271QX. Cechuje je przekątna 27 cali, rozdzielczość 2560 x 1440 px i odświeżanie na poziomie 144 Hz.

 

Bardzo cieszymy się z partnerstwa z Red Bull Guardians oraz Red Bull Kumite. Postrzegamy to jako inwestycję w esport oraz sposobność do zaprezentowania możliwości monitorów AOC dedykowanych graczom. Zostały one zaprojektowanie z myślą o LAN party oraz dużych wydarzeniach gamingowych i są z powodzeniem wykorzystywane w przez profesjonalnych graczy w rozmaitych tytułach, jak np. właśnie Dota 2 czy Street Fighter. Poprzez naszą obecność na tego typu turniejach, chcemy wspierać pasjonatów esportu i z pewnością będziemy to kontynuować - komentuje Stefan Sommer, dyrektor ds. marketingu i zarządzania biznesem AOC i MMD w Europie.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­