Wrocławskie studio Two Horizons odniosło kolejny sukces dzięki premierze wersji demo swojego symulatora Airport Renovator! Podczas zakończonego właśnie Steam Next Festival gra znalazła się wśród czterech najczęściej pobieranych tytułów w kategorii symulatorów i była pobrana ponad 21 000 razy. Airport Renovator przebił tym samym wyniki jakie na poprzednim festiwalu uzyskało demo innej gry Two Horizons - Hotel Renovator.


Spodziewaliśmy się, że gra będzie sobie dobrze radzić w pierwszych dniach premiery, ale fakt że była to jedna z 16 najczęściej pobieranych wersji demonstracyjnych ze wszystkich gier Steam Next Fest i piąty najczęściej pobierany symulator, dał nam ogromny zastrzyk motywacji. Zdaliśmy sobie sprawę, że trzymamy w rękach potencjalnie wielki hit.

Krzysztof Wagner | CEO Two Horizons S.A.

 

Relaksująca, zaskakująca, zabawna
Airport Renovator rozpoczyna się w momencie zakupu przez bohatera gry starego opuszczonego lotniska gdzieś w Ameryce Południowej. Musi on skompletować odpowiedni zestaw narzędzi i własnoręcznie przywrócić obiekt do stanu używalności. W zmaganiach z siłami natury które opanowały lotnisko towarzyszą mu sympatyczna pilotka Amelia i przedziwna koza. W Airport Renovator nie ma czasu na nudę. Postawione przed graczem zadania są interesujące, a korzystanie z dmuchawy, myjki elektrycznej lub siekiery daje naprawdę dużo satysfakcji. Niemal każda osoba która pobrała demo zdołała ukończyć grę, a średni czas rozgrywki to około 60 minut. To świetny rezultat pokazujący wielki potencjał produkcji.

 

Atak na YouTube
Zespół Two Horizons podczas trwania festiwalu prowadził transmisję wideo z Airport Renovator, które na platformie Steam obejrzało ponad sto tysięcy widzów! Twórcy treści na kanale YouTube również bardzo szybko zareagowali na premierę gry. Ich filmy obejrzano łącznie ponad 2 432 701 razy.


Świetne opinie
Recenzje gry są bardzo optymistyczne, a gracze nie mogą się już doczekać jej pełnej wersji. Zespół Two Horizons jest znany ze świetnych relacji ze swoją społecznością, dzięki czemu podczas trwania festiwalu otrzymali oni mnóstwo rzetelnych opinii na temat Airport Renovator, które w dużej mierze pomogą dalszemu rozwojowi gry.

 

Inne bardzo zadowalające czynności w tym demo: usuwasz śmieci uderzając je bardzo mocno siekierą, co powoduje że stos kartonów, czy metalowe beczki po oleju rozpadają się na trociny.

rockpapershotgun.com


Ci którzy kochają tego typu gry, dostaną dokładnie to, o co proszą, z dodatkiem niesamowitej atmosfery.

heypoorplayer.com


Zagrałem w demo i muszę powiedzieć, że to gra o niesamowitych możliwościach. Jedyne, co nie podobało mi się w demie, to koza, która ciągle hałasowała i podążała za mną wszędzie, oraz fakt, że chciałem robić jeszcze więcej.

MrXMentalist

 

Podsumowując
Two Horizons to stosunkowo młode studio, które już drugi raz z rzędu trafia w dziesiątkę swoją grą symulacyjną. Podczas Steam Next Fest, Airport Renovator wygenerował jeszcze większe liczby niż Hotel Renovator, udowadniając, że studio konsekwentnie dostarcza wysokiej jakości produkty, które cieszą się uznaniem graczy na całym świecie.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak
Śledź nas na Google News: https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMLGzlQswgperAw?hl=pl&gl=PL&ceid=PL%3Apl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu Klapka.pl. Redakcja portalu Klapka.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

­
Ciasteczka
Portal Klapka.pl używa ciasteczek i podobnych technologii w celu świadczenia usług. Korzystając z nich zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.