Darmowe gry w przedsprzedaży Pillars of Eternity II i BATTLETECH

Jak mawia chińskie przysłowie: dobre rzeczy przychodzą parami. Dlatego do wszystkich zamówień przedpremierowych na BATTLETECH i Pillars of Eternity II: Deadfire GOG.com dodaje teraz znakomite gry zupełnie za darmo, idealne do zagrania w oczekiwaniu na nadchodzące premiery.

 

Zamów Pillars of Eternity II: Deadfire przed premierą, aby otrzymać Wasteland 2 Director’s Cut Digital Classic Edition gratis - to dwie znakomite gry RPG dostępne w jednym pakiecie! Razem oferują “bazylion” godzin rozgrywki, fabuły godne kilku powieści i lawinę tęsknoty za klasycznymi RPGami. Premiera Pillars of Eternity II: Deadfire nastąpi 8 maja.

 

Zamów BATTLETECH przed premierą i zgarnij Shadowrun Returns gratis. Czekaj na nadchodzącą strategię taktyczną z mechami, grając w uwielbiane i nasycone strategią RPG od Harebrained Schemes. Mechowe BATTLETECH zadebiutuje już 24 kwietnia.


Warto dodać, że obie oferty są wstecznie dostępne dla wszystkich klientów, którzy już kupili obie gry w przedsprzedaży!


Oferta na BATTLETECH + Shadowrun Returns obowiązuje dla wszystkich zamówień przedpremierowych oraz zakupów do 8 maja, czyli przez dwa tygodnie po premierze gry. Oferta na Pillars of Eternity II: Deadfire + Wasteland 2 Director’s Cut Digital Classic Edition obowiązuje do wszystkich zamówień przedpremierowych oraz zakupów do 15 maja, czyli przez tydzień po premierze gry.


Klienci, którzy posiadają już Shadowrun Returns lub Wasteland 2 na GOG.com, mogą skontaktować się z zespołem support.gog.com, aby otrzymać kopię prezentową.


Przedsprzedaż Pillars of Eternity II: Deadfire: https://www.gog.com/game/pillars_of_eternity_ii_deadfire


Przedsprzedaż BATTLETECH: https://www.gog.com/game/battletech

 


Drukuj   E-mail
Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież