Cały rok z niecierpliwością wyczekujemy lata. Słoneczna pogoda, dłuższe dni, wakacyjne wyjazdy i dojrzałe owoce sezonowe sprawiają, że pragniemy, by ten czas nigdy się nie skończył. Pór roku niestety nikt nie jest w stanie zatrzymać, ale my podpowiemy jak skutecznie przechować smak i zapach ciepłych dni na dłużej!

 

Lato rozpieszcza nas rozmaitymi darami. Owoce, warzywa, kwiaty i zioła w okresie od czerwca do września cieszą pełnią smaku, barw i wyjątkowego aromatu. Warto zatem korzystać z tych nieograniczonych możliwości i spożywać dojrzałe w słońcu dary natury, które są niezastąpionym źródłem witamin i minerałów. Zielony jadłospis wpływa korzystnie nie tylko na kondycję organizmu, ale również na nasze dobre samopoczucie. Biorąc pod uwagę, że „nic co piękne nie trwa wiecznie”, trzeba więc zastanowić się, jak zachować dostęp do pełnowartościowych składników odżywczych nie tylko w trakcie wakacji, ale również wtedy, gdy za oknem robi się szaro i chłodno.

 

Rób susz!
Na szczęście istnieje sporo rozwiązań pozwalających na długotrwałe przechowywanie żywności. Jednym z nich jest suszenie, najstarsza i najbardziej ekologiczna z dostępnych metod. Pozwala ona zachować naturalny smak, skład i aromat. Suszarka spożywcza marki MPM model MSG-11 znakomicie sprawdzi się przy konserwowaniu owoców, warzyw, ziół
i kwiatów. Za pomocą tego urządzenia wzbogacimy dietę o naturalne minerały i witaminy nawet zimą. Cyrkulujące, ciepłe powietrze generowane przez suszarkę, skutecznie obniża zawartość wody w żywności i znacząco wydłuża jej okres przydatności do spożycia. Model suszarki MPM MSG-11 wyposażony został w 5 przeźroczystych sit o średnicy 31 cm, których wysokość można regulować w zakresie od 2,5 do 5,0 cm. Transparentne ścianki pomogą kontrolować na bieżąco stopień wysuszenia produktów, a płynna regulacja temperatury - od 35°C do 70°C, pozwoli dopasować poziom ciepła do poszczególnych gatunków warzyw czy owoców. Dodatkowym atutem jest także wygodna, składana konstrukcja, umożliwiająca redukcję objętości urządzenia nawet o 40%. Podstawa wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej to gwarancja trwałości suszarki.


Suszarka spożywcza MPM MSG-11 cena detaliczna: 213,30 zł

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­