Firma Sony wprowadza do oferty nowy odtwarzacz Blu-ray™ 4K HDR: UBP-X500. Idealnie spełni on potrzeby miłośników kina domowego pragnących oglądać filmy z płyt Blu-ray™ 4K Ultra HD.

 

Rozdzielczość 4K

Nowy odtwarzacz Blu-ray reprodukuje obraz o wysokiej rozdzielczości. Zapewnia niezwykłą szczegółowość, bogatą kolorystykę i szeroki zakres jasności. W rezultacie widzowie czują się jak w kinie — nie opuszczając domowego zacisza.

 

Obsługa różnorodnych multimediów i formatów

Możliwości modelu X500 nie ograniczają się do odtwarzania płyt Blu-ray 4K Ultra HD. Wręcz przeciwnie: urządzenie odtworzy film i muzykę z niemal każdego nośnika — jak Blu-ray, DVD i SACD — i obsłuży większość cyfrowych formatów audio i wideo, w tym dźwięk o wysokiej rozdzielczości.

 

By zapewnić szczegółowy obraz także przy oglądaniu nagrań o mniejszej rozdzielczości, odtwarzacz UBP-X500 dokonuje zaawansowanej interpolacji każdego oglądanego materiału do rozdzielczości 4K.

 

Intuicyjny system obsługi

Nowy odtwarzacz jest łatwy w obsłudze. Dla wygody użytkownika ma funkcję superszybkiego uruchamiania oraz automatyczny tryb czuwania. Przeglądanie i wybieranie dostępnych materiałów ułatwia także przejrzysty układ elementów sterujących na niedużym pilocie.

 

Odtwarzacz UBP-X500 będzie dostępny w sklepach w połowie sierpnia.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­