Już po raz trzeci świętujemy na GOG.COM wyprzedaż Made in Poland. W tym roku znajdziecie na niej ponad 120 okazji na tytuły, które są najlepszym wyrazem kreatywności i niezależności polskich twórców, w tym This War of Mine: Soundtrack Edition (-75%), Frostpunk (-50%), serię Wiedźmin (do -85%), serię Call of Juarez (-75%), House Flipper (-35%), Dying Light: The Following - Enhanced Edition (-70%) i inne nie tylko.


Zacznijmy jednak od premiery polskiego tytułu, rozmachem, rozmiarem i wykonaniem nawiązującego do najlepszych klasyków gatunku, czyli od słynnego Clasha, który właśnie ukazał się na GOG.COM bez DRM. Clash to strategia turowa autorstwa studia Leryx Longsoft z 1998 roku, która w niezwykle klimatyczny sposób oddaje nastrój kolonialnych podbojów, politycznych intryg, królewskiej dyplomacji i zawiłości dworskiego życia.


Jako gracz wcielasz się w rolę władcy, który broni swojego królestwa przed atakami wrogich najeźdźców. Masz do wyboru ponad 30 jednostek złożonych z klasycznych lub nieziemskich oddziałów, dzięki którym prowadzisz działania bojowe. Jednocześnie, jako przywódca, nie możesz zapominać o rozwijaniu infrastruktury swojego królestwa, bo przecież wojna sama się nie sfinansuje, poziomie zadowolenia poddanych, których danina wpływa bezpośrednio na stany skarbca, utrzymaniu dynastii i dyplomacji. Clash to gra, która zdecydowanie wyprzedziła swoje czasy i mimo upływu lat, nadal zadziwia systemem rozgrywki.


W wyprzedaży znalazły się również takie hity jak Painkiller Black Edition (-75%), Jack Orlando: A Cinematic Adventure - Director's Cut (-80%), Earth 2150 Trilogy (-80%) czy The Cat Lady (-60%) oraz niezależne perełki, w tym Ancestors Legacy (-66%), Darkwood (-60%) i tegoroczne premiery jak We. The Revolution (-30%), Weedcraft Inc (-30%) czy Crossroads Inn (-10%).


Pełna lista okazji dostępnych w promocji Made in Poland znajduje się tu: 

http://www.gog.com/promo/20191108_made_in_poland


Wyprzedaż Made in Poland potrwa do 12 listopada, do godz. 15:00. 

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­