Weterani strategii czasu rzeczywistego, możecie zacząć świętowanie! Klasyczna seria RTS znowu poraża wiernością historyczną, tym razem na współczesnych PC. Trzy legendarne gry z serii Close Combat od dzisiaj są dostępne wyłącznie na GOG.com - w idealnym miejscu dla miłośników historii gier!

 

Close Combat 2: A Bridge Too Far

A Bridge Too Far zdefiniowało i ulepszyło formułę Close Combat w jednym genialnym ruchu - gra rzuciła graczom wyzwanie ogromną liczbą możliwości taktycznych i sztuczną inteligencją zdolną do przeprowadzania zaawansowanych manewrów. Gra jest trudna, ale nigdy nie przytłacza, dzięki niezwykle przejrzystemu i dostępnemu interfejsowi użytkownika - dzięki temu zdobyła wiele nominacji do tytułu gry wojennej roku 1997.

 

Close Combat 3: The Russian Front

Wynosząc jednocześnie na wyższy poziom zarówno skalę, jak i realizm, Close Combat 3 podbiło serca graczy i dziennikarzy - stało się najlepszą grą wojenną roku, zdobyło tytuł „gry polecanej przez redaktora naczelnego IGN” oraz tytuł „najlepszej gry wojennej roku 1999” przyznawany przez magazyn PC Gamer US.

 

Close Combat 4: The Battle of the Bulge

W Close Combat 4 pojawiła się nowa warstwa strategiczna - ustawianie wojsk, zaopatrzenie i kontrola nad terytorium. Zapewniło to nowy poziom skali i wyzwań w tej niezwykle ekscytującej, wiernej realiom historycznym grze przedstawiającej bitwy II wojny światowej. Wynik? Absolutny triumf!


Klasyczne odsłony Close Combat dostępne są z 10% rabatem premierowym.

 

Do oferty GOG.com dołączyły również nowsze odsłony serii - Gateway to Caen oraz Panthers in the Fog, które dostępne są teraz z rabatem -65%.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­