Więcej miejsca na Twoje ulubione aplikacje

Przynależność do programu Android One zapewnia smartfonowi szybsze aktualizacje do najnowszych wersji systemu Android, comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń oraz  nieograniczoną przestrzeń na zdjęcia. To także „czysty system”, a więc wolny od dodatkowych nakładek i zbędnych aplikacji, co sprawia, że telefon pracuje jeszcze płynniej, nie zawiesza się, nie drenuje baterii i zostawia użytkownikom więcej miejsca na ich ulubione aplikacje. Z motorola one, która należy do programu Android One zainstalujesz aplikacje, które przydadzą Ci się na co dzień. Ponadto motorola one na bieżąco podpowiada użytkownikowi o niepotrzebnych plikach gromadzonych przez aplikacje, które można z telefonu usunąć. My natomiast powiadamy, które darmowe aplikacje warto na smartfon pobrać. 


 
Zawsze znajdziesz drogę Nieważne dokąd zmierzasz, nieważne czego szukasz, dzięki aplikacjom Google Trips i Mapy Google zawsze trafisz do celu. Zacznijmy od Google Trips, która pozwoli Ci lepiej zaplanować wyjazdy. W aplikacji znajdziemy informacje na temat masy miast na całym świecie – poczynając od tych większych, a kończąc na mniejszych miejscowościach. Aplikacja podpowie, które lokalizacje w mieście warto odwiedzić czy gdzie można dobrze zjeść. Co istotne aplikacja pracuje również w trybie offline, także w razie braku połączenia z internetem dalej będzie pracować. Google Trips pokaże nam także niezbędne informacje na temat zbliżających się podróży, bazując na mailach znajdujących się na naszej skrzynce Google. Stąd aplikacja wie gdzie się wybieramy i sama zaproponuje pobranie wszystkich niezbędnych informacji. Świetnym uzupełnieniem Google Trips jest aplikacja Mapy Google, która ułatwia i przyspiesza poruszanie się po mieście. W Mapy Google znajdziemy dokładne i pełne przydatnych informacji mapy w 220 krajach czy szczegółowe informacje o ponad 100 milionach miejsc. Czyli już teraz wiesz gdzie jesteś?  

 

Wytłumaczysz o co Ci chodzi Znajomość języków obcych to niewątpliwie przydatna umiejętność, ale wszystkich nie jesteśmy w stanie przecież opanować. Słownik w telefonie? Można, ale samo tłumaczenie trwałoby wieki. Stąd wybierając się do kraju, którego języka nie znamy, warto pobrać na smartfon aplikację Tłumacz Google. Mamy w niej do wyboru możliwość tłumaczenia tekstu w 103 językach. Tekst, który chcemy przetłumaczyć możemy albo wpisać albo skopiować. Jest również możliwość głosowego podania tekstu do tłumaczenia. Z aplikacji można też korzystać w trybie offline.  

 

Rozpoczniesz blogowanie  Jesteś w podróży i poznajesz nowe ciekawe miejsca. Uwieczniasz je za pomocą zdjęć i zapisujesz w Zdjęciach Google. A może by tak podzielić się ze światem nie tylko zdjęciami, ale i swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami z odwiedzanych miejsc? Za pomocą aplikacji Blogger możesz tworzyć i przeglądać blogi z dowolnego miejsca na świecie. Aplikacja oferuje wygodny sposób tworzenia postów i zapisywania ich w formie kopii roboczych lub publikowania online na swoim bloggerze. W aplikacji możesz także edytować istniejące posty, wyświetlać listę zapisanych i opublikowanych postów, przełączać się między utworzonymi blogami i dodawać do nich zdjęcia lub całą galerię grafiki. 

 

Zdjęcia bez ograniczeń Skoro podróż, to i cała masa zdjęć do zrobienia. Z aplikacją Zdjęcia Google nie musisz już się martwić, że zabraknie Ci miejsca na zdjęcia. W Zdjęciach Google możesz bez ograniczeń przechowywać zrobione w wysokiej jakości fotografie. 

 

Smartfon z miejscem dla Ciebie Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników Motorola stworzyła telefon, łączący w sobie modny design oraz funkcjonalność, która świetnie sprawdza się w codziennej pracy. Motorola one oferuje wydajne podzespoły w postaci 4 GB pamięci operacyjnej i ośmiordzeniowego procesora Qualcomm Snapdragon, dzięki którym smartfon pracuje płynnie, nie zawiesza się, umożliwia natychmiastowe uruchamianie ulubionych aplikacji, oglądanie filmów na dużym i przejrzystym 5,9 calowym ekranie Max Vision oraz wykonywanie innych dowolnych czynności. Bateria o pojemności 3000 mAh zapewnia cały dzień z dala od gniazdka elektrycznego, a w razie potrzebny ładowarka TurboPower doda smartfonowi energii na nawet 6 godzin po zaledwie 20 minutach. System dwóch aparatów głównych o rozdzielczościach 13 MP i 2 MP z zaawansowanym oprogramowaniem dostarcza najwyższą jakość robionych zdjęć, a przedni aparat o rozdzielczości 8 MP dba o nadzwyczajne selfie, dodając efekt rozmycia tła w czasie rzeczywistym. O miejsce na filmy, zdjęcia czy aplikacje też nie musisz się martwić. Przynależność motorola one do programu Android One rozwiązuje problem braku miejsca – w Zdjęciach Google możesz bez ograniczeń przechowywać zrobione w wysokiej jakości fotografie, a w pamięci masowej telefonu wolnej od zbędnych preinstalowanych aplikacji pomieścisz resztę. 

 


Drukuj   E-mail
Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież