Sposób na chłodne dni i wieczory

Dokucza Ci jesienna pogoda i nie możesz doczekać się, aż znów będzie pięknie i słonecznie? W Internecie możesz znaleźć wiele różnych sposobów na przetrwanie chłodnych dni. Herbata z imbirem, ciepłe rajstopy, sweter czy ciepły prysznic. Niestety większość sposobów zarezerwowana jest do użytku domowego. Dlatego marka Medivon stworzyła mobilną mate CF-2718-PK TWIN, idealną na zimowe i jesienne dni. 

 

Medivon, wiodący producent urządzeń do masażu i akcesoriów healthcare, wprowadził na rynek mate chłodząco-grzejącą Medivon CF-2718-PK TWIN, która jest idealnym urządzeniem mobilnym dającym ulgę podczas zimowych dni. Oprócz maty w zestawie możemy znaleźć zasilacz sieciowy, pilot, adapter samochodowy i instrukcje obsługi w języku polskim.

 

Urządzenie posiada dwie najważniejsze funkcje: chłodzenie i grzanie. Mata dzięki zastosowanemu wentylatorowi chłodzi ciało i zapobiega poceniu się. Natomiast funkcja rozgrzewająca idealnie nadaje się na zimne poranki, daje uczucie komfortu i odprężenia. Mata ma dwa poziomy regulacji oraz termostat utrzymujący stałą, zadaną temperaturę.

 

Urządzenie świetnie sprawdza się w upalne, jak i w chłodne, zimowe dni. Otwory, które przepuszczają powietrze są umiejscowione równomiernie, by idealnie ochłodzić lub rozgrzać ciało. Mata dopasowuje się do fotela.

 

Mata jest najbardziej mobilna ze wszystkich mat marki Medivon. Znakomicie pasuje do fotela samochodowego, a dzięki specjalnym pasom mocującym utrzymuje się w pożądanym miejscu. Maty możemy używać nie tylko w samochodzie ale też w biurze i w domu.

 

Zasilanie: sieciowe, samochodowe

 

Cena: 299,99 zł

 


Drukuj   E-mail
Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież