Nieograniczony dostęp do aktualnej gazetki promocyjnej, do klubowego konta, do ofert specjalnych, do niezliczonej liczby pomysłów na świąteczne prezenty – to tylko niektóre z zalet pierwszej aplikacji mobilnej znanej sieci aptek i drogerii Super-Pharm. Stworzyła ją dla Super-Pharm Polska agencja Me & My Friends z Wrocławia.

 

Sieć Super-Pharm to wyjątkowe połączenie trzech działów: apteki, drogerii i perfumerii. To uniwersalne miejsce, gdzie zrealizujemy receptę na zdrowie i receptę na piękno. W Polsce sieć działa już 18 lat i prowadzi obecnie aż 78 punktów sprzedaży.

 

Nowa aplikacja, opracowana przez agencję My & My Friends, powstała z myślą o klientach sieci, którzy dzięki niej mają zawsze pod ręką aktualną ofertę handlową i listę sklepów w najbliższej okolicy. Mogą też w każdej chwili przeglądać konto Klubu LifeStyle i sprawdzać liczbę zgromadzonych w programie lojalnościowym punktów. Ponadto Klubowicze nie muszą już drukować kuponów rabatowych i nie potrzebują plastikowych kart do zbierania punktów - wystarczy, że użyją wirtualnej karty LifeStyle.


Klienci, którzy otwierają aplikację teraz, gdy Mikołajki tuż, tuż i święta coraz bliżej, szybko znajdą inspirujące propozycje upominków. „Piękno w prezencie to świetny wybór” głosi świąteczne hasło Super-Pharm, zachęcające do sprezentowania kosmetyków i dermokosmetyków takich znanych marek, jak na przykład: Vichy, Yope, L’Oreal, SVR, Tołpa, Bioderma, Nivea... Trudno się z nim nie zgodzić, biorąc pod uwagę fakt, że z promocją łączą się też korzystne rabaty i wyjątkowe pomysły na prezenty pod choinkę.
 


Przed nami gorący czas przedświątecznych zakupów, który nieodmiennie kojarzy się nam również z zabieganiem, śledzeniem świątecznych promocji i pośpiesznym szukaniem „czegoś na prezent”. Aplikacja Super-Pharm – szczególnie w takim okresie – może być bardzo przydatna, ponieważ jej dużym plusem jest między innymi wcześniejszy dostęp do aktualnych gazetek oraz – jeśli jest się członkiem Klubu LifeStyle – do kuponów rabatowych, ofert specjalnych i pozostałych benefitów programu – mówi Hanna Kwiatkowska Project Manager Me & My Friends.


Aplikacja mobilna Super-Pharm działa na smartfonach oraz tabletach z systemem operacyjnym iOS, Android oraz Windows Phone. Pobranie aplikacji i korzystanie z niej jest darmowe.


Nie tylko dla Klubowiczów…
… i nie tylko z myślą o zakupach przed świętami została przygotowana nowa aplikacja mobilna Super-Pharm. Jest ona dostępna przez cały czas i dla wszystkich klientów sieci. Przy czym użytkownicy, którzy nie są członkami Klubu LifeStyle, dzięki aplikacji zyskują dostęp do aktualnej gazetki, e-Drogerii i e-Apteki, do informacji o bieżących promocjach i do listy sklepów. Natomiast posiadacze klubowego konta po zainstalowaniu aplikacji mogą ponadto:

  • w każdej chwili sprawdzić, jakie kupony rabatowe zostały dla nich przygotowane;
  • w zakładce „Wybrane dla Ciebie” znaleźć spersonalizowane oferty – ulubione produkty w specjalnych cenach;
  • zawsze szybko sprawdzić, ile punktów za zakupy mają aktualnie na swoim koncie LifeStyle (1 zł = 1 pkt) i na jakie nagrody mogą je wymienić;
  • jednym kliknięciem przekazać zebrane punkty na rzecz jednej z trzech organizacji charytatywnych: „Akogo?” - Fundacji Ewy Błaszczyk, Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” lub Fundacji „Rak’n’Roll – Wygraj życie”;
  • zobaczyć, jaki prezent został dla nich przygotowany z okazji urodzin;
  • zobaczyć wcześniej najnowsze promocje.

Mają również możliwość szybkiego zaktualizowania swoich danych oraz przejrzenia historii zakupów, co bywa bardzo przydatne, jeśli chcemy ponownie kupić produkt, którego nazwy dobrze nie pamiętamy.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­