Lubimy spełniać życzenia, dlatego aby uczcić ponad dwa miliony spełnionych życzeń naszej społeczności na GOG.COM, przygotowaliśmy specjalną wyprzedaż Games Come True, na której znalazło się ponad 250 okazji z rabatami do 75%.


Lista życzeń społeczności powstała po to, by każdy z graczy mógł zasugerować nam, jakie tytuły powinny pojawić się na GOG.COM, ale też głosować i dzielić się swoimi opiniami z innymi. Dzięki Waszemu zaangażowaniu przywróciliśmy po latach zapomnienia kultowe gry, które teraz są dostępne na GOG.COM w wersjach dostosowanych do współczesnych systemów operacyjnych i bez DRM.


Już od ponad dekady spełniamy Wasze życzenia i nie planujemy zwalniać! Na wyprzedaży Games Come True znajdziecie tytuły, które były Waszymi życzeniami oraz inne klasyki i niezapomniane gry, które wszyscy kochamy. Oczywiście w wyjątkowo niskich cenach.


Najpopularniejsze tytuły, na które czekaliście, i o które prosiliście na liście życzeń, są teraz dostępne w ramach wyprzedaży, w tym: Diablo + Hellfire (-10%), Warcraft I & II Bundle (-10%), i Grim Fandango Remastered (-75%), ale to dopiero początek! Mamy też Homeworld: Emergence (-50%), całą serię Monkey Island (do -65%), Vampire: The Masquerade - Bloodlines (-25%), Baldur's Gate: Enhanced Edition (-66%) i znacznie więcej!


Lecz zabawa nie kończy się na tej liście. Każdy znajdzie coś dla siebie wśród ponad 250 okazji! Mamy też inne rabaty z okazji Games Come True: King’s Quest 1+2+3 (-33%), Neverwinter Nights: Enhanced Edition z dodatkami (do -75%), Dragon’s Lair Trilogy (-50%), Tomb Raider 1+2+3 (-75%), Turok 2: Seeds of Evil (-65%), Legacy of Kain: Soul Reaver (-75%) i nie tylko!


Wyprzedaż Games Come True potrwa do 26 sierpnia do godziny 15:00.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­