Ponad dwa miliony spełnionych życzeń społeczności

Lubimy spełniać życzenia, dlatego aby uczcić ponad dwa miliony spełnionych życzeń naszej społeczności na GOG.COM, przygotowaliśmy specjalną wyprzedaż Games Come True, na której znalazło się ponad 250 okazji z rabatami do 75%.


Lista życzeń społeczności powstała po to, by każdy z graczy mógł zasugerować nam, jakie tytuły powinny pojawić się na GOG.COM, ale też głosować i dzielić się swoimi opiniami z innymi. Dzięki Waszemu zaangażowaniu przywróciliśmy po latach zapomnienia kultowe gry, które teraz są dostępne na GOG.COM w wersjach dostosowanych do współczesnych systemów operacyjnych i bez DRM.


Już od ponad dekady spełniamy Wasze życzenia i nie planujemy zwalniać! Na wyprzedaży Games Come True znajdziecie tytuły, które były Waszymi życzeniami oraz inne klasyki i niezapomniane gry, które wszyscy kochamy. Oczywiście w wyjątkowo niskich cenach.


Najpopularniejsze tytuły, na które czekaliście, i o które prosiliście na liście życzeń, są teraz dostępne w ramach wyprzedaży, w tym: Diablo + Hellfire (-10%), Warcraft I & II Bundle (-10%), i Grim Fandango Remastered (-75%), ale to dopiero początek! Mamy też Homeworld: Emergence (-50%), całą serię Monkey Island (do -65%), Vampire: The Masquerade - Bloodlines (-25%), Baldur's Gate: Enhanced Edition (-66%) i znacznie więcej!


Lecz zabawa nie kończy się na tej liście. Każdy znajdzie coś dla siebie wśród ponad 250 okazji! Mamy też inne rabaty z okazji Games Come True: King’s Quest 1+2+3 (-33%), Neverwinter Nights: Enhanced Edition z dodatkami (do -75%), Dragon’s Lair Trilogy (-50%), Tomb Raider 1+2+3 (-75%), Turok 2: Seeds of Evil (-65%), Legacy of Kain: Soul Reaver (-75%) i nie tylko!


Wyprzedaż Games Come True potrwa do 26 sierpnia do godziny 15:00.

 


Drukuj   E-mail
Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież