Klasyczne gry z listy życzeń naszej społeczności, Metal Fatigue, Shivers, Fallen Haven oraz Fallen Haven 2 od dzisiaj dostępne są wyłącznie na GOG.COM.

 

Lista życzeń społeczności GOG.COM to miejsce, gdzie gracze zamieszczają propozycje i głosują na gry, które najbardziej chcieliby zobaczyć działające na współczesnych systemach i dostępne bez DRM. Jak dotąd oddano na niej ponad półtora miliona głosów! To właśnie za sprawą sugestii i wsparcia od naszej społeczności, przez ostatnie lata udało nam się przywrócić światu takie klasyki jak Escape from Monkey Island, SWAT 4, Jazz Jackrabbit 2, Star Wars: Episode I Racer, Homeworld: Emergence (znany wcześniej jako Cataclysm) i wiele innych.

 

Do tego zacnego grona dołączają właśnie kolejne tytuły, które w sumie zgromadziły ponad 9000 głosów na liście życzeń społeczności i są teraz dostępne wyłącznie na GOG.COM!

 

Metal Fatigue, najbardziej popularny tytuł, to RTS z przełomu wieków. Dominuje w nim zbieranie zasobów i modyfikowanie jednostek, a także walki potężnych mechów jednocześnie na orbicie, lądzie i pod ziemią. To fantastyczny spektakl i solidna gra strategiczna.

 

W naszym katalogu pojawiło się również Shivers, filmowy horror przygodowy od Sierry oraz Fallen Haven i Fallen Haven 2, czyli seria turowych gier strategicznych, w których umocnione siły toczą zaciekły bój z okrążającymi je futurystycznymi wojskami.

 

Czy jest klasyk, który chcesz zobaczyć udostępniony ponownie na współczesnych PC albo coś nowego, co powinno pojawić się bez DRM? A może znasz kogoś, kto ma zdanie na ten temat? Odwiedź listę życzeń społeczności GOG.COM i daj nam znać!

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­