Inteligentnie optymizuje moc i czas pracy. Dokładnie czyści w każdym miejscu. Dwukrotnie większa moc ssania przy szczotce niż w innych odkurzaczach bezprzewodowych w użyciu1.

  • Elektroszczotka High Torque posiada system Dynamic Load Sensor (DLSTM), który inteligentnie dostosowuje moc ssania do rodzaju powierzchni. Dokładnie czyści dywany i wydłuża czas pracy na podłogach twardych.
  • Ekran LCD pokazuje pozostały czas pracy i wybrany tryb mocy w czasie rzeczywistym.
  • Do 60 minut pracy bez utraty mocy, dzięki najsilniejszej baterii Dyson.2
    20% większa moc ssania niż w odkurzaczu Dyson Cyclone V10™.3
  • Zaawansowana filtracja wyłapuje 99,97% cząstek o wielkości nawet 0,3 mikrona4, wydmuchując czystsze powietrze.
  • Zasilany najnowszym silnikiem cyfrowym Dyson V11

Firma Dyson oferuje urządzenia, które łączą inteligentne rozwiązania i nowoczesne oprogramowanie, aby umożliwić klientom kontrolowanie i personalizowanie swojego otoczenia. Wśród tych urządzeń znalazł się bezprzewodowy odkurzacz Dyson V11TM , który jest wynikiem ponad dekady prac rozwojowych dotyczących odkurzaczy bezprzewodowych i siników cyfrowych Dyson. Przy tym projekcie pracowało 315 inżynierów, opracowując ponad 32.500 prototypów części.


Trzy wbudowane mikroprocesory w odkurzaczu Dyson V11TM zapewniają zupełnie nowy poziom inteligentnego sprzątania, monitorując wydajność urządzenia do 8.000 razy na sekundę. Mikroprocesory są umieszczone w systemie Dynamic Load Sensor wewnątrz elektroszczotki High Torque, wewnątrz silnika cyfrowego Dyson V11, oraz wewnątrz baterii. Te udoskonalenia pozwalają na automatyczne dostosowanie mocy ssania do rodzaju sprzątanej powierzchni i umożliwiają sprawdzanie pozostałego czasu pracy odkurzacza.


Projektujemy odkurzacze od ponad 25 lat i nigdy nie przestajemy się rozwijać. W przypadku bezprzewodowego odkurzacza Dyson V11 skupiliśmy się nie tylko na poprawie wydajności urządzenia, ale także na opracowaniu bardziej inteligentnych rozwiązań, aby naprawdę pomagać naszym klientom w sprzątaniu.


Elektroszczotka High Torque z systemem Dynamic Load Sensor (DLS™)
Rozpoznaje rodzaj powierzchni, a następnie automatycznie dopasowuje moc ssania. System Dynamic Load Sensor (DLSTM) inteligentnie wykrywa opór przy szczotce monitorując jej pracę 360 razy na sekundę i automatycznie zmienia prędkość silnika dopasowując odpowiednią moc ssania do dywanów i podłóg twardych. W zależności od sprzątanej powierzchni – pomiędzy dywanami i podłogami twardymi. Dokładnie czyści wszystkie rodzaje powierzchni i wydłuża czas pracy na podłogach twardych.

 

Jest to najmocniejsza elektroszczotka, którą stworzył Dyson. Sztywne, nylonowe włókna wchodzą głęboko w dywan, aby usunąć brud. Miękkie antystatyczne włókna węglowe wychwytują kurz z twardych podłóg i szczelin. Silnik cyfrowy Dyson obraca się z prędkością 125 000 obr./min; tworząc moc ssania mocniejszą niż większość odkurzaczy bezprzewodowych.

 

Inżynierowie firmy Dyson opracowali również sposób na lepsze przyleganie elektroszczotki High Torque do podłogi za pomocą elementu uszczelniającego wykonanego z elastycznego poliuretanu.

 

Ekran LCD w inteligentny sposób wyświetla powiadomienia w czasie rzeczywistym
Pokazuje aktualną wydajność, w tym wybrany tryb mocy, pozostały czas pracy, zapewniając większą kontrolę sprzątania.

 

Ekran przypomina także o konserwacji filtra, by utrzymać optymalną wydajność urządzenia. Pokazuje również powiadomienia o blokadach i opisuje jak się ich pozbyć. Dzięki magnesowym czujnikom osadzonym w filtrze, ekran wyświetla. informacje o niepoprawnym podłączeniu filtrów.


Do 60 minut pracy bez utraty mocy, dzięki najsilniejszej baterii Dyson.(2)
Najmocniejsza bateria Dyson jest wyposażona w 7 większych ogniw niklowo-kobaltowo aluminiowych o dużej pojemności, co zapewnia o 20% większą moc ssania niż w odkurzaczu Dyson Cyclone V10TM.

 

Inteligentne systemy monitorowania i czujniki wysokości mierzą wydajność baterii cztery razy na sekundę, aby zoptymizować moc. System mierzy pojemność baterii i używa algorytmu, który w miarę upływu czasu „uczy się” jak urządzenia danego użytkownika jest używane, by obliczyć pozostały czas pracy. Wyświetlany czas uwzględnia tryb mocy, końcówkę i rodzaj odkurzanej powierzchni.

 

20% większa moc ssania niż w odkurzaczu Dyson Cyclone V10™.(3)
Inżynierowie firmy Dyson przeanalizowali każdy szczegół poprzedniego modelu silnika cyfrowego Dyson V10. W najnowszej wersji silnika cyfrowego Dyson V11, wirującego z prędkością nawet do 125.000 obr./min. Najnowsze rozwiązania zapewniają prosty przepływ powietrza, zmniejszają drgania, co pomaga zwiększyć ssanie oraz redukują  poziom hałasu.

 

Inżynierowie firmy Dyson przeanalizowali każdy szczegół poprzedniego modelu silnika cyfrowego Dyson V10. W najnowszej wersji silnika cyfrowego Dyson V11, wirującego z prędkością nawet do 125.000 obr./min. Najnowsze rozwiązania zapewniają prosty przepływ powietrza, zmniejszają drgania, co pomaga zwiększyć ssanie oraz redukują  poziom hałasu.

 

Zaawansowane filtrowanie
Kurz i alergeny mogą wpływać na stan zdrowia. W pełni szczelny system filtracji odkurzacza Dyson V11TM wychwytuje 99,97% cząsteczek o wielkości nawet 0,3 mikrometra2, dzięki czemu wydmuchiwane powietrze jest czystsze. 14 cyklonów generuje siłę o wartości ponad 79.000g, która pozwala zasysać do zbiornika mikroskopijne cząsteczki – takie, jak pyłki i bakterie.


1 Moc ssania testowana według EN 60312-1 CL5.8 i CL5.9 przy pełnym pojemniku, w trybie Boost w porównaniu do odkurzaczy bezprzewodowych innych marek, bez uwzględnienia odkurzaczy Dyson.

2 Odnosi się do trybu Eco na podłogach twardych.

3 Moc ssania testowana według EN 60312-1 CL5.8 i CL5.9, przy wężu/rurze, przy pełnym pojemniku, w trybie Boost.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­