AOC przedstawia monitor dla graczy G2590PX/G2 w specjalnej edycji sygnowanej przez organizację G2 Esports.


AOC G2590PX/G2 charakteryzuje się odświeżaniem obrazu na poziomie 144 Hz i przekątną 24,5 cala. Monitor opiera się na matowej matrycy TN o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli i oferuje czas reakcji na poziomie 1 ms. Nowa konstrukcja wspiera technologię AMD FreeSync w zakresie od 30 do 144 Hz. Przy wyświetlaniu małej liczby klatek na sekundę technologia Low Framerate Compensation polepsza odczucie płynności poprzez dodawanie pośrednich klatek obrazu.


Wszystkie modele monitorów AOC z serii G90 cechują się prostym systemem montażu. Użytkownik może złożyć i rozłożyć monitor bez konieczności sięgania po jakiekolwiek narzędzia.


– Ten monitor jest nie tylko wyrazem uznania dla tak utytułowanej organizacji, jaką jest G2 Esports, ale też ukłonem w stronę jej fanów – komentuje Stefan Sommer, dyrektor ds. marketingu i zarządzania biznesem AOC i MMD w Europie.


– Zarówno my, jak i nasi gracze jesteśmy bardzo zadowoleni z partnerstwa z AOC. Wspólnie stworzyliśmy monitor sygnowany nazwą G2. Nie możemy doczekać się, aż G2590PX/G2 zacznie pojawiać się na biurkach zagorzałych członków #G2ARMY – dodaje Carlos „ocelote” Rodriguez, założyciel i CEO G2.

 

Ceny i dostępność:
Sugerowana cena detaliczna AOC G2590PX/G2 wynosi 1589 PLN
Omawiany model pojawi się wkrótce na półkach sklepowych.

 

Gwarancja:
Wszystkie modele monitorów AOC podlegają 3-letniej gwarancji producenta.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­