ClearOne, globalny lider w zakresie dostarczania rozwiązań do komunikacji głosowej i wizualnej, poszerza serię mikrofonów sufitowych o model Analog X. Składa się on między innymi z macierzy 3 mikrofonów jednokierunkowych o dalekim zasięgu, które zapewniają przekazywanie bogatego i naturalnie brzmiącego dźwięku z obszaru o promieniu 360 stopni.

 

Łatwy w instalacji i przystępny cenowo, nowy ClearOne Analog X wyposażono jest w 3 ponumerowane elementy mikrofonowe i czytelny wskaźnik LED, informujący o włączeniu/wyciszeniu. Istnieje możliwość połączenia mostkowego do 4 mikrofonów sufitowych, aby utworzyć system 12 mikrofonów. Analog X jest w 100% ekranowany przed interferencjami i posiada najwyższy na rynku (74 dB) współczynnik S/N (sygnału do szumów - signal-to-noise ratio) co gwarantuje rozmowy bez żadnych zakłóceń. Kabel o długości 2,1 m pozwala na umieszczenie mikrofonu w odpowiedniej odległości od sufitu (od 0 do 2,1 m) tak by maksymalnie zoptymalizować przekazywanie wyraźnego dźwięku. Mikrofon sufitowy działa z dowolnym mikserem DSP.

 

“Klarowny i czysty dźwięk jest bez wątpienia kluczowym czynnikiem, wpływającym na efektywność komunikacji podczas każdego spotkania.” – powiedział Durai Ramachandiran, ClearOne Senior Director, Product Line Management, Pro Voice & AV Distribution. „Klienci, którzy znają dotychczasowe rozwiązania z linii mikrofonów sufitowych ClearOne, natychmiast będą w stanie dostrzec dodatkowe zalety modelu Analog X. Przede wszystkim cechuje go większa łatwość instalacji i adaptacji do bardziej wymagających pomieszczeń konferencyjnych.” – podsumował Durai Ramachandiran.

 

ClearOne Analog X gwarantuje znakomitą jakość dźwięku. Jest on idealny do rozwiązań konferencyjnych i nagłośnieniowych w pomieszczeniach o dowolnym rozmiarze, na przykład w salach wykładowych, salach posiedzeń, salach konferencyjnych, salach szkoleniowych, salach sądowych czy salach operacyjnych i wielu innych.

 

Analog X występuje w dwóch kolorach: w białym i czarnym.

 

Pełna oferta rozwiązań ClearOne dostępna jest u polskiego importera – firmy Kontel.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­