Już za moment, już za chwileczkę… wakacje! Tylko bez paniki. Gry pojadą na wakacje razem z Tobą dzięki akcji #GryNaWakacje - największej promocji w tym roku na GOG.com!


Na dobry początek pobierz Xenonauts ZA DARMO przez 48h!


Ratowanie świata nie jest proste - Xenonauts sięga po rozgrywkę z oryginalnego X-COM: UFO Defense, zapewniając jej pełną głębię i złożoność. Polecamy tę grę wszystkim ciekawym fanom nowych wersji X-COM, a także purystom serii.

 

Pławienie się w słońcu, zabawa ze znajomymi, łyk świeżego powietrza... to wszystko nie wyklucza grania. Odkryj ponad 1000 gier dostępnych do 90% taniej!


Ale od czego zacząć? Oto kilka wskazówek!


Przede wszystkim wydaj 15 zł, aby odblokować bezpłatną kopię Sunless Sea. Wydaj 65 zł a dodatkowo otrzymasz także RiME!


Wracaj codziennie na GOG.com, aby przeczytać o nowych, starannie wyselekcjonowanych ofertach, odkryj kolekcje partnerskie, przygotowane przez naszych przyjaciół, a także skorzystaj z zupełnie nowych, dynamicznych, personalizowanych sugestii. Możesz też użyć zaawansowanych filtrów, które pomogą ci w polowaniu na gry.

 

Zdecydowanie sprawdź gry dostępne wyłącznie na GOG.com, takie jak STAR WARS – Episode I: Racer (-25%), Jazz Jackrabbit 1 i 2 (-20%), SWAT 4 (-20%), seria The Suffering (-33%), Theme Hospital (-85%), klasyki Gold Box, takie jak Eye of the Beholder w Forgotten Realms: The Archives (-66%) i wreszcie Homeworld: Emergence (-50%), znane wcześniej jako Homeworld: Cataclysm.

 

Nasze ulubione gry dostępne z rabatem to między innymi Pillars of Eternity 2 (-10%), Frostpunk (-10%) Cuphead (-15%), Into The Breach (-40%), What Remains of Edith Finch (-50%), West of Loathing (-25%), Darkest Dungeon (-60%), Firewatch (-60%), RUINER (-50%), Little Nightmares (-60%) i wiele innych!


Nie zapomnij też zdjąć DRM dzięki GOG Connect. To świetna sprawa - po prostu odwiedź GOG.com/connect, zaloguj się na konto Steam i odbierz edycję bez DRM każdej kwalifikującej się gry!


Wyprzedaż #GryNaWakacje trwa do 18 czerwca, godz. 23:59. Xenonauts rozdajemy przez 48 godzin, do 6 czerwca, godz. 15:00.


Obserwujcie nas na Facebooku, aby uzyskać więcej informacji. Nie twierdzimy, że rozdamy więcej gier, ale zdecydowanie nie twierdzimy też, że ich nie rozdamy.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­