Black Friday to gratka i doskonała okazja dla każdego fana technologii, aby kupić wymarzony sprzęt w niskiej cenie. Udział w nim bierze również polski sklep Świat Baterii, oferując wiele wysokich rabatów przez cały tydzień już teraz.


Najbardziej pożądane gadżety w wyjątkowo niskich cenach
Zadowoleni będą ci, którzy szykowali się na zakup akcesoriów do ładowania, ale zwykle o tym zapominali lub nie mogli znaleźć urządzeń w odpowiadających im cenach. Świat Baterii postanowił wprowadzić obniżki na kilkadziesiąt urządzeń. Znajdziemy wśród nich nie tylko powerbank GC PowerPlay w rekordowo niskiej cenie czy przewody GCmatte za 5,95 zł, które obsługują szybkie ładowanie. Objęte promocją zostaną również popularne produkty od Xiaomi, m.in. hulajnogi elektryczne M635 i M635 PRO lub robot odkurzający Roborock 2. Wysokość rabatów będzie wynosić od 10% do 70%.


Codzienne Fresh Deals
Black Week w Świecie Baterii to nie tylko wysokie obniżki wielu produktów. To także specjalne, codzienne promocje, które będą obowiązywały do wyczerpania zapasów, dlatego warto trzymać rękę na pulsie już od poniedziałku 25 listopada, aby skorzystać z najlepszej okazji.


Wszystkie informacje na temat obowiązujących promocji można znaleźć w sklepie Świat Baterii.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

Promocje ciągle są, black week dalej obowiązuje więc jeśli ktoś nie zdążył kupić sprzętu, ma jeszcze chwilę czasu.
Mnie zaintersowały Mi Bandy - w końcu nowy rok się zbliża i nowe postanowienia noworoczne, warto będzie mieć coś dla dodatkowej motywacji
Power banka do ładowania laptopa jeszcze nie sprawdzałem, wiem, że jest w ofercie. Może na BF będzie to trafiony zakup.
Xiaomi czy Green Cell? Laptop naładuje?

Cytuję Zbigniew40:
Mam z tego sklepu power bank i sobie chwalę zakup, działa bez problemu i nie jest nieporęczną cegłą
Mam z tego sklepu power bank i sobie chwalę zakup, działa bez problemu i nie jest nieporęczną cegłą
­