BioShock™ oraz BioShock 2™ wynurzają się z głębin, kusząc tajemniczą i złowrogą atmosferą. Te kultowe strzelanki z niezwykle wciągającą fabułą oraz elementami RPG zostały zremasterowane i zawierają teraz tekstury oraz modele w wyższych rozdzielczościach, komentarze twórców i kilka innych dodatków, dzięki którym nie poddadzą się już upływowi czasu.

 

Obie gry są dostępne w ramach Wyprzedaży Zimowej 2018 z rabatem 75%. A skoro już jesteśmy przy temacie dużych oszczędności, to na wyprzedaży znajdziesz ponad 1900 gier, w tym Wojnę Krwi: Wiedźmińskie Opowieści (-20%), Frostpunk (-33%), Divinity: Original Sin II - Definitive Edition (-35%), Stellaris (-60%), BATTLETECH (-30%), Pillars of Eternity II: Deadfire (-34%).

 

Nie przegap codziennych okazji, dostępnych tylko przez 24 godziny. Wracaj do nas każdego dnia wyprzedaży po godz. 15:00, by sprawdzić jeszcze więcej rabatów.

 

Odblokuj darmowe gry, robiąc zakupy w trakcie wyprzedaży. Odbierz Fantasy General gratis przy pierwszym zakupie oraz kosmiczne EVERSPACE po wydaniu przynajmniej 55 zł.

 

Uwaga: na GOG.COM dostępne są obecnie zremasterowane wersje BioShock™ oraz BioShock 2™. Oryginalne wersje obu gier zostaną udostępnione później, w formie darmowego dodatku.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­