Medivon, wiodący producent urządzeń do masażu i akcesoriów healthcare, udoskonalił urządzenie do pomiaru ciśnienia i wprowadził na rynek automatyczny ciśnieniomierz PM-5, który pomaga starszym osobom w ocenie swojego stanu zdrowia. W zestawie oprócz ciśnieniomierza znajduję się kołnierz do mierzenia oraz prosta instrukcja obsługi w języku polskim. 

 

Urządzenie działa mobilnie, nie trzeba mieć dostępu do źródła zasilania, ponieważ wystarczą dwie baterie AA. Ciśnieniomierz posiada tryb oszczędzania energii, polegający na tym, że już po 3 minutach przerwy od pracy automatycznie się wyłącza. Posiada również bardzo ważną funkcje zapamiętywania pomiarów dwóch różnych użytkowników. Ciśnieniomierz zapamiętuje do 60 pomiarów.

 

Największą zaletą urządzenia jest tryb powiadomienia, który poinformuje o niewłaściwym ciśnieniu tętniczym, skurczowym lub rozkurczowym, inaczej nadciśnieniu. Poinformuje również o niedociśnieniu. Badanie ciśnienia krwi i stabilny rytm serca jest bardzo ważny by utrzymać odpowiednią higienę zdrowia. Ciśnieniomierz jest produktem medycznym, który diagnozuje choroby związane z nieprawidłowościami pracy serca.


Zasilanie: baterie AA

 

Cena: 109,99 zł

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­