Philips na targach gamescom 2019 w Kolonii zaprezentował trzy nowe monitory z linii Momentum, dedykowane graczom konsolowym. Modele wyposażone są kolejno w 55” 31,5” i 27-calowe matryce w rozdzielczości 4K. Debiut monitorów na rynku przewidziany jest na pierwszy kwartał 2020 roku.

 

Bezkompromisowy obraz i dźwięk

55-calowy model Philips 558M1RY to sprzęt dla najbardziej wymagających użytkowników. Monitor dysponuje ogromną matrycą VA w rozdzielczości 4K, z odświeżaniem na poziomie 120 Hz oraz HDR w standardzie VESA Display HDR 1000. Gracze docenią również wsparcie dla technologii Adaptive-Sync oraz czas reakcji matrycy wynoszący 4 ms.

 

Największy do tej pory monitor z linii Momentum wyposażony jest w wysokiej jakości nagłośnienie, które powstało w wyniku współpracy z marką Bowers & Wilkins – producenta urządzeń audio z segmentu premium.

 

Idea „True Sound” jest sercem wszystkiego co robimy w Bowers & Wilkins, począwszy od najwyższej jakości słuchawek, a skończywszy na wielokrotnie nagradzanych rozwiązaniach w telewizorach marki Philips. Teraz, rozszerzając współpracę o monitory tej marki, mamy przyjemność zaszczepić „True Sound” także wśród graczy – w 55-calowym monitorze Philips Momentum 558M1RY. Jestem przekonany, że będzie to równie udana kooperacja” – komentuje Andy Kerr, Dyrektor Marketingu i Komunikacji w Bowers & Wilkins.

 

Mniejsze przekątne – ta sama jakość

Modele Momentum w wersji 31,5” oraz 27-calowej oferują równie wysoką jakość obrazu w rozdzielczości 4K. Model 328M1R dysponuje matrycą o odświeżaniu 120 Hz oraz technologią HDR 600. Natomiast 278M1R , o najmniejszej, 27-calowej przekątnej, cechuje się odświeżaniem na poziomie 60 Hz.

 

Wszystkie trzy najnowsze propozycje od Philipsa wspierają eliminującą rozrywanie obrazu technologię Adaptive-Sync oraz mają wbudowane podświetlenie sceniczne Ambiglow. Ambiglow wzbogaca doznania płynące z grania oraz zapewnia odpowiedni nastrój w pomieszczeniu.

 

Cena i dostępność

Więcej szczegółów dotyczących specyfikacji oraz cen najnowszych modeli monitorów Philips Momentum pojawi się bliżej premiery, planowanej na początek 2020 roku.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­