Od 9 do 13 grudnia zagrajmy wszyscy dla Akademii Przyszłości. W tym czasie zaplanowana jest stugodzinna (!) rekordowa transmisja, podczas której zaproszone przez organizatorów gwiazdy – m.in. Marcin Gortat, Łozo, Robert Makłowicz i Jerzy Janowicz - wraz ze swoimi fanami postarają się zebrać jak największą kwotę na rzecz najmłodszych z Akademii Przyszłości.


Pandemia COVID-19 szczególnie uwydatniła problem cyfrowego wykluczenia dzieci. Choć na pierwszy rzut oka problem ten ogranicza się głównie do trudności w nauce zdalnej, w rzeczywistości jest on znacznie bardziej złożony. Wykluczenie cyfrowe jest w konsekwencji wykluczeniem społecznym. Wpływa na dostęp do kultury i rozrywki, ogranicza relacje społeczne, ponieważ świat wirtualny jest częstym tematem rozmów dzieci.


Co trzeci uczeń w Polsce rezygnuje ze starań, ponieważ uznaje, że nie jest wystarczająco dobry w danej dziedzinie. Brak wiary w siebie oddziałuje negatywnie na ich obecną i przyszłą sytuację społeczną, relacje międzyludzkie, życie rodzinne czy ekonomiczne.

 


Przed dziećmi stoją ogromne możliwości. Mogą je odkryć pod warunkiem, że będzie im towarzyszył mądry dorosły człowiek, który wesprze je i zmotywuje, stawiając wyzwania zamiast deprymować.


Razem z NVIDIA i AORUS pomagaj dzieciom z Akademii Przyszłości

W ramach akcji Nvidia Charity Stream od 9 do 13 grudnia odbędzie się 100-godzinny stream charytatywny,  w którym wystąpią gwiazdy i influencerzy z sieci gamingowych devils.one, DobreStreamy, Fantasyexpo, Gameset, Honoris, JaRock oraz Knacks.pro. Wśród gwiazd zobaczymy takie osoby jak: Marcin ‘Jankos’ Jankowski, Jerzy Janowicz, Jarosław ‘pashaBiceps’ Jarząbkowski, Marcin Gortat, Paweł ‘Leh’ Lehman, Wojciech ‘Łozo’ Łozowski, Robert Makłowicz, Piotr ‘izak’ Skowyrski, Damian ‘Nervarien’ Ziaja i wielu innych.

 


Najwyższe donacje zostaną nagrodzone specjalnie przygotowanymi kartami graficznymi, inspirowanymi najnowszymi grami komputerowymi: GIGABYTE GeForce RTX 3090 GAMING OC za największą sumarycznie wpłatę, AORUS GeForce RTX 3080 XTREME za drugie miejsce i GIGABYTE GeForce RTX 3070 GAMING OC za trzecie. W trakcie akcji charytatywnej zostaną także przeprowadzone atrakcyjne aukcje sprzętowe.


Wejdź na stronę https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce/nvidia-charity-stream/ i pomóż zmienić historię wielu dzieci.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­