W podpoznańskim Zalasewie trwają intensywne prace związane z realizacją projektu Zalasewo Park. Jednocześnie powstają 2 budynki wielorodzinne z 36 lokalami każdy. Pierwszy z nich będzie gotowy jeszcze w tym roku.

 

Projekt mieszkaniowy Zalasewo Park to łącznie 3 budynki wielorodzinne. Pierwszy z nich jest już zamieszkały. Natomiast jeszcze w tym roku mieszkańcom zostanie przekazany budynek nr 2, a w IV kwartale 2021 roku zakończy się realizacja budynku nr 3. Deweloper KM Building proponuje lokale o zróżnicowanym metrażu, w tym także dwupoziomowe, czyli apartamenty. Na parterze i I piętrze powstaną mieszkania (2-, 3- i 4- pokojowe) o powierzchni od 45 do 73 m.kw. Z kolei na piętrze drugim do dyspozycji mieszkańców będą przestronne apartamenty 3-, 4- i 5- pokojowe o powierzchni od 77 do 131 m.kw. Dodatkowo lokale na parterze będą posiadały ogródki o powierzchni od 30 do 155 m.kw., a pozostałe wyposażone zostaną w przestronne balkony. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie również winda oraz hala garażowa, a przed budynkiem dodatkowe miejsca postojowe. Powstaną również skwery i tereny zielone wokół budynku, chodniki, ogródki z trawą i ogrodzeniem dla mieszkań na parterze, a także mały park z ławeczkami od strony ulicy Kórnickiej. Cena metra kwadratowego rozpoczyna się od 4300 złotych brutto. - W budynku nr 2 zakończyliśmy prace związane z elewacją oraz wykonaniem posadzki w hali garażowej. Za nami również prace tynkarskie we wszystkich mieszkaniach i apartamentach. Trwają natomiast prace wykończeniowe w celu uzyskania podwyższonego standardu deweloperskiego. - mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. Postępy budowlane dotyczą również budynku nr 3, gdzie zakończono już murowanie ścianek działowych na parterze i rozpoczęto stawianie ścian 2 piętra. Osoby zainteresowane zakupem lokalu w ramach Zalasewo Park mogą z bliska przyjrzeć się gotowym mieszkaniom z I etapu. To z pewności pozwala docenić jakość wykonania czy rozkład pomieszczeń. Należy dodać, że wszystkie lokale oddawane są w podwyższonym standardzie lub wykończone pod klucz.

 

 

Zalasewo położone jest na terenie gminy Swarzędz. To bardzo popularna miejscowość wśród osób poszukujących miejsca do zamieszkania. To także bliskość szkół i przedszkoli, dobre zaplecze usługowo-handlowe oraz dogodna komunikacja ze stolicą Wielkopolski. Zalasewo to także doskonałe miejsce zarówno dla osób aktywnych, jak i uciekających od zgiełku zatłoczonego miasta. Ulica Kórnicka graniczy z terenami rekreacyjnymi oraz ścieżkami rowerowymi, tak istotnymi dla miłośników sportu.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu Klapka.pl. Redakcja portalu Klapka.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Kod antyspamowy Odśwież

­