Kameralna przystań z sielskim widokiem na morze, zacisznie położona tuż przy sosnowym lasku z nowoczesną architekturą – Nautic Park, inwestycja warszawsko-poznańskiego dewelopera Proxin Investment, w której wypoczniesz będąc na swoim lub zarobisz na wynajmie. Jak? Kluczową kwestią jest standard wykończenia apartamentów, ich komfortowe ułożenie oraz dodatkowe udogodnienia zapewniane przez inwestora w pakiecie podstawowym, jak klimatyzacja, wyjścia na tarasy dostępne z każdego pomieszczenia czy eleganckie i gustowne wykończenie lokali.

 

Nautic Park to nadmorska perełka inwestycyjna, która wyróżnia się pod wieloma kwestiami. Komfortowe apartamenty zlokalizowane przy ulicy Słowiańskiej w Darłowie oferują bezpośredni widok na Bałtyk – złociste, piaszczyste i szerokie plaże, jodową bryzę i urokliwy szum fal. Do tego sosnowy lasek oraz strefa relaksu, zewnętrzny basen, wygodne lobby, wszystko dostępne tylko dla odpoczywających w apartamentach Nautic Park (nie zaś ogólnodostępne). Razem z klimatyzacją montowaną w lokalach w standardzie i eleganckim wykończeniu, w jednej z dwóch opcji pod klucz, Piasek lub Morze, dają atuty nie do przecenienia. Zwłaszcza, że większości udogodnień trudno upatrywać w innych nadmorskich projektach.

 

W inwestycji Proxin Investment znajdzie się tylko 68 apartamentów – z ogródkami lub tarasami – o zróżnicowanym metrażu. Aktualnie w ofercie znajdują się lokale o metrażu od 45 do 98 mkw. Co warte podkreślenia z każdego pokoju we wszystkich apartamentach będzie można wyjść na taras lub ogródek, a stamtąd zachwycać się pięknym Bałtykiem. Duże przeszklenia zapewnią też wspaniały, morski widok o poranku czy obraz niesamowitego zachodu słońca. Dodatkowo apartamenty zlokalizowane we wschodniej części budynku będą wyróżniały się widokiem na lasek. Czas spędzany w apartamencie umili także klimatyzacja i funkcjonalnie przygotowana przestrzeń.

 

Z Nautic Park w kilka chwil można dostać się na plażę lub do rekreacyjnych terenów nadmorskiej części Darłowa, gdzie stara dzielnica rybacka sąsiaduje z nowoczesną mariną i portem, a rozświetla je latarnia morska. Wiele atrakcji zapewnia również sam projekt. Deweloper zadbał o powstanie strefy relaksu i spa dla mieszkańców Nautic Park. Powstanie więc łaźnia parowa, sauna fińska, natryski i wyjątkowa wypoczywalnia. Nie zabraknie też siłowni i sprzętu do ćwiczeń.

 

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­