Poznańskie Winiary w ostatnim czasie zdobywają wielką popularność wśród osób szukających nowego miejsca do życia. Na tę potrzebę klientów odpowiada Quadro Development, budując inwestycję Piątkowska 103.


Okolica Piątkowskiej wyróżnia się niską zabudową, dostępem do pełnej infrastruktury i komunikacji miejskiej, a także bliskością Parku Sołackiego oraz Cytadeli. - Naszym zdaniem podkreśleniem lokalizacji jest też bliskość sklepów, a także placówek edukacyjnych. Piątkowska 103 to adres, pod którym warto zamieszkać. Wystartowała inwestycja, budujemy zgodnie z harmonogramem – mówi Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development. Na początku została wykonana ściana szczelinowa, służąca odpowiedniemu posadowieniu budynku. Aktualnie trwają zaawansowane prace w hali garażowej. - Budowlańcy działają z zachowaniem wszelkich zasad ostrożności, bezpieczeństwa i higieny – podkreśla Marek Smogór. Jednocześnie trwa sprzedaż mieszkań, dostępne są ostatnie lokale 2-pokojowe o 35-42 m kw. oraz powierzchnie 57-71 m kw. Finalnie w budynku znajdą się 42 lokale – te na parterze zostaną wyposażone w ogródki lub tarasy, natomiast na wyższych kondygnacjach w balkony lub loggie. W budynku pojawi się winda i podziemna hala garażowa. Zakończenie inwestycji planowane jest w II kwartale 2021 roku.


Zakończenie inwestycji Bosa 7 i Sielska 14

Już za kilka tygodni zakończy się realizacja dwóch poprzednich inwestycji Quadro: Sielska 14 i Bosa 7. - W przypadku projektów przyświecał nam pomysł, żeby stworzyć niewielkie osiedla w dobrej lokalizacji. Klienci to doceniają, ponieważ w tym aspekcie staramy się wyróżniać na rynku – podkreśla Marek Smogór. Przy ulicy Bosej 7 dostępny jest jeden z 27 lokali. Trzypokojowe mieszkanie ma 67,3 m kw. W tej powierzchni znajdują się dwie przestronne sypialnie, 12 i 14 m kw. salon z aneksem i balkon. Mieszkanie będzie do odbioru już za kilka tygodni, kiedy zakończą się prace w całej inwestycji.


Najbliższe tygodnie w Quadro Development są wypełnione ambitnymi planami. Nastąpi zakończenie dwóch inwestycji Bosa 7 i Sielska 14, w których mieszkańcy odbiorą klucze. Ponadto będą trwać kolejne prace budowlane na Piątkowskiej 103 oraz prace przygotowawcze projektu Rezydencja Winiary przy ul. Wyłom 6 w Poznaniu.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­