Już 03 sierpnia rozpoczyna się sprzedaż II etapu Osiedla Rodzinne Podolany. Obejmuje on szeregi C oraz F – czyli mieszkania z tarasami na dachu o powierzchni około 76 – 79 m kw. oraz domy w zabudowie szeregowej z ogrodami o powierzchni ok 99 m kw.


Obecnie na placu budowy trwają następujące działania – szereg A jest bliski ukończenia, a w szeregach B, D i E trwają prace między innymi nad strukturą elewacji. - Jeśli chodzi o szereg A, to są to tak naprawdę ostatnie szlify, pozostałe szeregi również są na bardzo zaawansowanym etapie. Uznaliśmy, że to dogodny moment na uruchomienie kolejnego etapu sprzedaży. Bardzo nas cieszy, że nasi klienci będą mogli skorzystać z nowej oferty – mówi Małgorzata Walczak-Łondka, specjalista ds. sprzedaży firmy Sky Investments.

 

W wymienionych szeregach sprzedano już większość lokali. -W ramach szeregu C będziemy mogli znów zaproponować dwupoziomowe mieszkania z tarasami na dachu, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Okazały się być „strzałem w dziesiątkę” – odpowiadają zarówno na potrzebę przestrzeni na świeżym powietrzu, jak i wygody użytkowania i pielęgnacji. Taras na dachu o powierzchni około 20 m kw. jest dodatkowym atutem – dzięki niemu mieszkańcy mają możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu, z rodziną czy przyjaciółmi – dodaje Małgorzata Walczak-Łondka.


Rodzinne Podolany to osiedle zlokalizowane przy ul. Heleny Rzepeckiej w Poznaniu. Deweloper Sky Investments oferuje dwupoziomowe mieszkania oraz domy w zabudowie szeregowej, które mają odpowiadać na potrzeby wszystkich mieszkańców – zarówno tych, którzy szukają funkcjonalnego mieszkania z szybkim dojazdem do centrum, jak i tych, którzy marzą o domu z ogrodem w spokojnej okolicy. - Przy projektowaniu zwróciliśmy szczególną uwagę na metraż lokali i rozkład pomieszczeń, ponieważ to te cechy są kluczowe w kwestii komfortu życia mieszkańców – podkreśla Małgorzata Walczak-Łondka.

 

 

Aktywni mieszkańcy zwrócić mogą uwagę na bliskość poznańskich jezior – Rusałka oraz Strzeszyńskie oraz stacji Poznańskiego Roweru Miejskiego. W zasięgu ręki znajdują się również punkty usługowe czy placówki edukacyjne. Osiedle i przystanek autobusowy dzielą dwie minuty spaceru, niedaleko jest również droga krajowa nr 92.

 

Finalizację etapu II – szeregów C oraz F – zaplanowano na koniec października 2021 r., natomiast oddanie lokali A, B i D odbędzie się we wrześniu 2020 r.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu Klapka.pl. Redakcja portalu Klapka.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Kod antyspamowy Odśwież

­