Przy ulicy Heleny Rzepeckiej, na poznańskich Podolanach praca wre. Dodatnie temperatury zdecydowanie sprzyjają pracom na budowie. W trzech szeregach, wchodzących w skład osiedla Rodzinne Podolany zakończono już montaż więźby dachowej. Pierwsze przekazywanie kluczy deweloper rozpocznie w II kwartale 2020 roku.

 

Grudniowa pogoda zdecydowanie sprzyja deweloperom. Potwierdza to między innymi Sky Investments realizujący najnowszy projekt mieszkaniowy w pobliżu ulicy Strzeszyńskiej - Trzeba przyznać, że lepszej pogody na grudzień nie mogliśmy sobie wymarzyć. Wszystkie pięć szeregów pnie się w górę.– mówi Agnieszka Jałoszyńska, Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Sky Investments. - Aktualnie Generalny Wykonawca w szeregu A, na który składa się tylko 12 mieszkań w zabudowie szeregowej rozpoczął montaż drzwi oraz wykonywanie elewacji. Równocześnie prowadzone są ostatnie prace przy tynkowaniu lokali. Zakończono natomiast montaż okien orazelektrykę. W segmencie B, w którym również zaprojektowano 2-poziomowe mieszkania, zakończono montaż więźby dachowej wraz z folią oraz ściany działowe. Trwa wykonywanie elektryki. W przypadku budynków z ogrodami z szeregu D, także zakończono montaż więźby dachowej oraz montaż okien, dzięki czemu widać już finalny zarys I etapu projektu. Obecnie trwa układanie dachówki, wykonywana jest także elektryka oraz tynkowanie pomieszczeń. W najnowszym – III etapie, na który składa się szereg E zakończono wylewanie podbetonu, a w segmencie G obecnie murowane są ściany parteru. – opisuje przedstawiciel dewelopera.

 

Do wyboru zainteresowanych lokalem od Sky Investments pozostają ostatnie mieszkania 2-poziomowe z I etapu, w których powierzchnie wynoszą około 76 - 79 mkw. Według założeń architekta, na parterze znajdzie się nie tylko przestronny salon z aneksem kuchennym, ale także toaleta oraz pomieszczenie gospodarcze. Trzy sypialnie i łazienka, będą stanowić piętro. Dodatkowo każdy z lokali posiadać będzie poddasze nieużytkowe, na którym można zaaranżować schowek oraz taras na dachu liczący do 20 mkw. Pierwsza część projektu zostanie przekazana w ręce nabywców już w połowie maja 2020 roku. Rodzinne Podolany oferują również 11 domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Powierzchnie nieruchomości z III etapu wynoszą około 91 mkw. – Dla Klientów, którzy zdecydują się na zakup domu z ogrodem w szeregu E lub G, przygotowaliśmy specjalną zimową promocję. Podpisując umowę deweloperską klieci, otrzymają w prezencie PAKIET STRYCH o wartości 5000 zł/brutto - informuje Agnieszka Jałoszyńska.

 

Całe osiedle, będzie mieć konwencję zamkniętą. Inwestor zaplanował także: miejsca postojowe przypisane do każdego lokalu, drogi wewnętrzne, oświetlenie, chodniki oraz zielony skwer. Końcowym stadium inwestycji będzie wykonanie nawierzchni ulicy Heleny Rzepeckiej.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­