Do sprzedaży trafił wyczekiwany przez klientów, kolejny etap osiedla Rodzinne Podolany. W ramach inwestycji realizowanej w pobliżu ulicy Strzeszyńskiej, powstanie 18 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 91 mkw. z prywatnymi ogrodami.

 

Rodzinne Podolany to unikatowy projekt na poznańskim rynku mieszkaniowym, realizowany w północno-zachodniej części miasta, między zielonym Strzeszynem a ścisłym centrum. Nowy etap inwestycji to 18 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 91 mkw. w układzie 4- pokojowym. Na parter składa się przestronny salon z aneksem kuchennym, toaleta, wiatrołap oraz pomieszczenie gospodarcze, natomiast piętro to aż trzy sypialnie i łazienka. We wszystkich domach oferowane jest także poddasze nieużytkowe. Ponadto do każdego domu przypisany jest własny ogród oraz dwa miejsca postojowe Finalizacja tego etapu inwestycji planowana jest na IV kwartał 2020 roku.

 

Ofertę przy ul. Heleny Rzepeckiej uzupełniają mieszkania 2-poziomowe o powierzchni 76 – 79 mkw., realizowane w ramach I etapu. Bez względu na metraż, w lokalach zaprojektowano salon z aneksem kuchennym oraz toaletą na parterze, a także trzy pokoje i łazienkę na piętrze. Każde mieszkanie posiada również poddasze, na którym można zaaranżować schowek. – Elementem wyróżniającym mieszkania są jednak przestronne tarasy na dachu, każdy o powierzchni ok 20 mkw. - mówi Agnieszka Jałoszyńska z firmy Sky Investments. Zakończenie pierwszego etapu planowane jest na II kwartał 2020 roku.

 

Inwestycja oferuje także przyszłym mieszkańcom liczne możliwości wypoczynku na świeżym powietrzu – W najbliższej okolicy nie brakuje ścieżek rowerowych, terenów rekreacyjnych i sportowych – wymienia Agnieszka Jałoszyńska. Podolany to także dzielnica gwarantująca doskonałą komunikację z centrum Poznania (wystarczą dwie minuty spaceru, aby skorzystać z przystanku autobusowego) oraz głównych tras regionu.

 

Osiedle zostanie utrzymane w konwencji zamkniętej. Powstaną szlabany wjazdowe, co zwiększy komfort mieszkańców. Deweloper, Sky Investments zadba również o elementy małej architektury, a więc drogi wewnętrzne, oświetlenie, chodniki oraz zielony skwer. – Końcowym stadium inwestycji będzie wykonanie nawierzchni ulicy Heleny Rzepeckiej do ulicy Strzeszyńskiej – dodaje Agnieszka Jałoszyńska.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­