Trwają zaawansowane prace budowlane nad 9. budynkiem na osiedlu Reduta Nowe Podolany. Inwestycja zlokalizowana przy ulicy Jasielskiej na poznańskich Podolanach osiągnęła szóstą kondygnacje. Obecnie toczą się prace związane z ocieplaniem budynku i elewacją oraz montażem instalacji elektrycznej i płytkowaniem wewnątrz. Zgodnie z harmonogramem projekt zostanie oddany w ręce właścicieli w III kwartale 2021 roku.

 

Najnowsza propozycja na osiedlu Reduta Nowe Podolany – budynek nr 9 – już wkrótce zyska nowych mieszkańców. Budowa znajduje się na zaawansowanym etapie. Stan surowy zamknięty osiągnięto jeszcze w grudniu, a aktualnie trwają prace związane z wykańczaniem części wspólnych, montaż instalacji elektrycznej i prace związane z szachtami zarówno w mieszkaniach, jak i na klatkach schodowych. Budynek jest właśnie ocieplany i malowany. – Wszystkie prace postępują zgodnie z przyjętym planem. Odbiory odbędą się według harmonogramu, a więc w III kwartale bieżącego roku – akcentuje Agata Nowaczyk, specjalista z poznańskiego biura sprzedaży EBF Development.

 

W ramach 9 budynku zaaranżowano 142 mieszkania, komórki lokatorskie, 2 lokale usługowo-handlowe oraz podziemne hale garażowe. Osiedle od lat doceniane jest przez Poznaniaków, dlatego i w najnowszym budynku wolnych lokali stale ubywa. Aktualnie w sprzedaży pozostały mieszkania, których metraż waha się od 63 do 78 mkw. Są to trzy- i czteropokojowe lokale z aneksem kuchennym. Do wszystkich z nich przynależą balkony. Deweloper zadbał o elementy małej architektury. Nie zabraknie zielonych nasadzeń, drogi wewnętrznej, chodników, zewnętrznych parkingów i oświetlenia. W fazie projektowania znajduje się też kolejny plac zabaw. – Budujemy z myślą o przyszłych mieszkańcach, słuchamy głosów osób zainteresowanych zamieszkaniem na Podolanach. Stawiamy na przestrzeń przyjazną dla rodzin – mówi Agata Nowaczyk.

 

EBF Development posiada w sprzedaży miejsca postojowe zlokalizowane w I etapie osiedla. – To dobra okazja do nabycia miejsca parkingowego w zamkniętej i bezpiecznej hali garażowej, którego koszt to 25 tys. zł – zaznacza Agata Nowaczyk.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­