Przy ulicy Jasielskiej na poznańskich Podolanach trwają prace związane z 8 budynkiem inwestycji Reduta Nowe Podolany. Klienci na tym etapie sprzedaży i budowy mają do wyboru mieszkania o powierzchni od 46 do 85 mkw. Termin realizacji planowany jest na czerwiec 2020 roku. 

 

Słoneczna aura sprzyja pracom budowlanym przy ulicy Jasielskiej. Dzięki czemu reduta Nowe Podolany zmienia się z dnia na dzień. Obecnie inwestor w klatce 8A wykonuje stropodach – czyli strop nad ostatnią kondygnacją budynku, który spełnia jednocześnie rolę dachu. – Natomiast mury 3 piętra stanęły w klace 8B. Dodatkowo wewnątrz stawiane są ścianki działowe, rozkładane są instalacje oraz montaż stolarki - relacjonuje Agata Nowaczyk, specjalista z poznańskiego biura sprzedaży EBF Development. Powstający 8 budynek to 5-ciokondygnacyjny budynek, w ramach którego powstaje 80 mieszkań. Powierzchnia dostępnych lokali waha się od 46 do 85 mkw. - Są to dwu-, trzy-, cztero- oraz pięciopokojowe mieszkania z aneksem kuchennym, a każde z nich wyposażone będzie w ogródek lub przestronny balkon - informuje Agata Nowaczyk. Pierwsze mieszkania będą przekazywane mieszkańcom w czerwcu 2020 roku. EBF Development zadbał również o ważne i niezbędne w codziennym życiu udogodnienia. Na każdej klatce schodowej pojawi się cichobieżna winda, dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, natomiast na poziomie -1 znajdzie się hala garażowa oraz komórki lokatorskie. - Wiemy, że dodatkowa przestrzeń gospodarcza zawsze się przyda. Może ona pełnić rolę spiżarki, garażu dla rowerów czy innych sprzętów – dodaje Agata Nowaczyk. Deweloper zadbał także o najmniejszych lokatorów, projektując dwa place zabaw na terenie osiedla, a komfortowe odległości pomiędzy blokami, dają poczucie kameralności i prywatności.

 

Okolica, w jakiej powstaje to nowoczesne osiedle, cechuje się dużą ilością terenów zielonych, z dobrze rozwiniętą infrastrukturą rekreacyjną. Jezioro Rusałka, ścieżki rowerowe i joggingowe zachęca do codziennego aktywnego wypoczynku. A doskonale zorganizowana sieć połączeń komunikacji miejskiej, pozwala sprawnie dotrzeć do centrum Poznania. Jednocześnie warto pamiętać, iż pożądane na co dzień udogodnienia, jak sklepy czy placówki oświatowe znajdują 5 minuty od inwestycji.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­