Kolejne 4 budynki wielorodzinne powstaną w podpoznańskim Zalasewie. Inwestor, spółka Agrobex prowadzi rozbudowę projektu Radosna. Budowa już trwa, a pierwsze mieszkania będą gotowe w III kwartale przyszłego roku.

 

Zamieszkać na przedmieściach Poznania to cel wielu osób poszukujących mieszkania. Za takim rozwiązaniem przemawia coraz lepiej rozwinięta infrastruktura peryferii, bliskość terenów zielonych oraz brak miejskiego hałasu. Wśród argumentów jest także cena, dużo niższa niż w centrum stolicy Wielkopolski oraz sprawna komunikacja z metropolią. Takie udogodnienia i korzyści posiada miejscowość Zalasewo, położona na terenie gminy Swarzędz.

 

Wprowadzony do sprzedaży projekt Radosna IV będzie się składał z 4 trzypiętrowych budynków o nowoczesnej linii i modernistycznej bryle. Budowa pierwszego z nich już się rozpoczęła, a w pierwszym etapie do sprzedaży trafiło 52 funkcjonalnych mieszkań. Przyszli mieszkańcy do wyboru mają lokale, 2-, 3- i 4- pokojowe o powierzchni od 40,19 do 68,94 mkw. Lokale usytuowane na parterze będą posiadały ogródki, natomiast mieszkania na wyższych kondygnacjach ciekawie wykończone balkony. Do dyspozycji będą również windy, komórki lokatorskie oraz naziemny parking. Dla najmłodszych powstanie plac zabaw. Deweloper proponuje również możliwość wykończenia mieszkań „Pod Klucz” w dwóch pakietach - Idea i Perfect. Planowane zakończenie I etapu to III kwartał 2021 roku - Zalasewo jest atrakcyjną miejscowością wśród osób poszukujących mieszkania. Potwierdza to m.in. popularność naszych wcześniejszych etapów w ramach projektu Radosna. – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Agrobex.

 

 

Zaletą lokalizacji inwestycji jest szybki dojazd do Poznania (kilka dróg dojazdowych) oraz bardzo dobrze rozwinięta komunikacja publiczna gminy Swarzędz. Działają również autobusowe linie poznańskie. Ponadto, w najbliższej okolicy znajdują się także liczne punkty handlowo - usługowe (m.in. Biedronka, Lidl, Dino). Rodziców zadowoli dobre zaplecze szkolno-oświatowe, bowiem kilka minut od inwestycji znajduje się nowa szkoła podstawowa, przedszkole oraz kluby malucha. Natomiast miłośnicy aktywności fizycznej znajdą tu tereny zielone i rekreacyjne, a w okolicy pływalnię, kluby fitness, boiska sportowe oraz ścieżki pieszo-rowerowe.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­