Trwają zaawansowane prace budowlane nad projektem Przystań Warta. Osiągnięto stan surowy, rozpoczęto prace instalacyjne oraz montaż stolarki okiennej. Realizowana tuż przy rzece Warcie inwestycja to kameralny budynek z ośmioma mieszkaniami i apartamentami o powierzchni od 56 do 166 mkw. Do lokali przynależą balkon, loggia lub taras. Planowana finalizacja projektu nastąpi w I kwartale 2020 roku.

 

Praca na budowie Przystani Warta wre. Realizowany projekt jest już na zaawansowanym etapie. Gotowy jest w blisko 60%. Do wykonania pozostały: stolarka okienna, położenie instalacji, prace tynkarskie i elewacyjne, które częściowo są rozpoczęte. – Trwają przygotowania do montażu okien. Niedawno pojawili się też instalatorzy oraz ekipa murarska wykonująca ściany działowe w poszczególnych mieszkaniach – zaznacza Michał Warzyniak z marki DRN Concept Deweloper.

 

Przystań Warta to pięciokondygnacyjny budynek przy ulicy Starołęckiej 68 w Poznaniu. W projekcie przewidziano 8 mieszkań i dwupoziomowych apartamentów. Powstanie również hala garażowa. Apartament zokalizowany na parterze będzie posiadał ogród, natomiast te na piętrze – balkony, przestronne tarasy lub loggie. W ofercie znalazło się: sześć mieszkań trzypokojowych, jeden apartament czteropokojowy, a także jeden apartament z pięcioma pokojami. Wszystkie zaprojektowane z pieczołowitą starannością i dbałością o maksymalną ustawność pomieszczeń. Ich powierzchnia waha się od 56 do xxx mkw w przypadku mieszkań oraz wynosi 162 oraz 165 mkw w odniesieniu do apartamentów. Apartament Orzech (162 mkw) zlokalizowany jest na parterze, posiada ponad 450-metrowy ogród. Natomiast apartament Widok (165 mkw) to wielopoziomowy lokal z widokiem na dolinę Warty oraz Łęgi Dębińskie. Warto podkreślić, że oba lokale posiadają antresole, pomieszczenia gospodarcze i własne windy, dostępne z poziomu hali garażowej, umożliwiające przemieszczanie się między poziomami apartamentów.

 

Deweloper jednocześnie rozpoczął również realizację kolejnego projektu mieszkaniowego. Na poznańskich Winiarach powstanie kameralny budynek o nazwie Leonarda 8, w ramach którego przygotowano jedynie 9 mieszkań, w tym dwupoziomowe apartamenty. Metraże mieszczą się w przedziale 42-96 mkw. Mniejsze, kompaktowe mieszkania to dwupokojowe powierzchnie z niezależną kuchnią lub aneksem kuchennym. Natomiast w przestronnych apartamentach zaaranżowano cztery i pięć pokoi.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu Klapka.pl. Redakcja portalu Klapka.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

­
Ciasteczka
Portal Klapka.pl używa ciasteczek i podobnych technologii w celu świadczenia usług. Korzystając z nich zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.