Śródka OdNowa 2 pnie się w górę. Deweloper nie zwalnia tempa. Właśnie zakończył stawianie murów drugiej kondygnacji, a w najbliższych tygodniach rozpocznie stropy kolejnego piętra. Docelowo budynek osiągnie poziom trzech pięter. W związku z dużą liczbą zapytań klientów od lipca biuro sprzedaży będzie już funkcjonowało stacjonarnie.

 

Grupa Partner nieprzerwanie buduje czterokondygnacyjny budynek przy ulicy Bernata w Poznaniu. Śródka OdNowa 2 to łącznie 83 mieszkania o zróżnicowanym metrażu (27 do 80 mkw) i ilości pokoi (zarówno kawalerki, jak i mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe). Mieszkania parterowe zostaną wyposażone w ogródki, zaś wszystkie lokale położone ponad parterem będą posiadały balkony, loggie lub przestronne tarasy. Powierzchnie zostały tak zaprojektowane, by zapewnić przyszłym mieszkańcom komfort i funkcjonalność. – Prace toczą się zgodnie z przyjętym planem. Budowa postępuje, zmiany widoczne są każdego dnia. W części budynku zakończyliśmy już stawianie ścian pierwszego piętra, a w drugiej trwa wylewanie stropów nad parterem. Jeszcze w tym miesiącu rozpoczniemy wylewanie kolejnych stropów – mówi Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner. Cała inwestycja zostanie oddana w ręce mieszkańców w I kwartale 2021 roku. Ceny zaczynają się od 219 225 zł brutto.

 

 

Śródka OdNowa 2 to projekt cieszący się sporym zainteresowaniem klientów. Blisko 40% mieszkań zostało już sprzedanych lub znajduje się w statusie rezerwacji. – Nieustannie spływają do nas nowe zapytania o wolne mieszkania w Śródce OdNowa2. Cieszymy się z takiego zainteresowania, dlatego też podjęliśmy decyzję o wznowieniu funkcjonowania biura sprzedaży w trybie stacjonarnym. Od lipca nasi specjaliści będą dostępni dla wszystkich zainteresowanych – podkreśla Michał Wawrzyniak.

 

Śródka OdNowa 2 powstaje w dogodnej lokalizacji. Dobra komunikacja sprawia, że inwestycję docenią osoby pracujące w centrum Poznania, jak i rodziny, które w szybki sposób dotrą do pobliskich szkół. Dodatkowo, droga rowerowa na Śródkę i Wartostrada, ciąg komunikacyjny dla rowerzystów znajdują się obok budynku. Około 800 m od ulicy Bernata jest położone Jezioro Malta, a także Ostrów Tumski, czy Brama Poznania. A do tego liczne trasy spacerowe czy kompleks spacerowo-rekreacyjny Termy Maltańskie.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­