Inwestycja Piątkowska 103 na poznańskich Winiarach powstaje zgodnie z harmonogramem. Projekt Quadro Development zakłada powstanie 42 mieszkań. Wykonano strop nad podziemną halą garażową, gdzie będzie miejsce na 32 auta. Aktualnie stawiane są pierwsze mury i w najbliższym czasie wylane zostaną również stropy nad parterem. W najbliższych dwóch miesiącach wykonany zostanie stan surowy budynku.


- Klienci, którzy wybrali mieszkania na parterze, w zasadzie mogą zobaczyć kształt swojego nowego lokum. Wszystkie prace budowlane postępują sprawnie, co oznacza, że w II kwartale 2021 nasze osiedle będzie gotowe, a następnie rozpoczniemy przekazywać klucze do lokali – mówi Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development. W ramach całej inwestycji będą gotowe 42 mieszkania o powierzchni od 27 do 71 m kw., zlokalizowane w budynku wielorodzinnym o pięciu kondygnacjach. Do lokali na parterze przynależą ogródki, a na piętrze przestronne balkony aż do 14 m kw. i tym elementem inwestycja zdecydowanie się wyróżnia. Architekci zaplanowali w projekcie dodatkowe udogodnienia, jak: naziemne miejsca postojowe. Inwestycja będzie otoczona zielenią, ponieważ zostanie pozostawionych kilkanaście starodrzewi w bezpośrednim sąsiedztwie.


Nowe mieszkania przy Piątkowskiej 103 cieszą się popularnością i zostało dosłownie kilka ostatnich lokali, o zróżnicowanej powierzchni od 57 do 71 m kw. Każde mieszkanie ma inną architekturę i rozkład pomieszczeń, dzięki czemu nabywcy mają spory wybór i możliwości dostosowania lokum do indywidualnych oczekiwań.

 


Portfolio Quadro powiększa się

Osiedle Piątkowska 103 jest kolejną realizacją Quadro Development w Poznaniu. W II kwartale 2020 została zakończona inwestycja Sielska 14, w ramach której powstał niewielki budynek wielorodzinny z 22 lokalami i podziemną halą garażową. Natomiast przy Bosej 7 trwają prace końcowe na elewacji i w zagospodarowaniu terenu. We wrześniu nabywcy odbiorą klucze. Pod tym adresem znajdzie się 27 mieszkań, z czego ostatnie, o powierzchni 67 m kw. jest na sprzedaż w cenie 6900 zł brutto za m kw. Jednym z udogodnień tego projektu mieszkaniowego jest podziemna hala garażowa. Oba osiedla wyróżniają się kameralnym charakterem, lokalizacją na styku Grunwaldu i Górczyna oraz blisko centrum.


- Portfolio inwestycji Quadro Development wypełniają dwie inwestycje blisko ul. Głogowskiej, Sielska 14 i Bosa 7 oraz Piątkowska 103, zlokalizowana na poznańskich Winiarach. Wkrótce dołączy do nich zupełnie nowa propozycja. Pozostajemy w okolicy Winiar i stawiamy na jeszcze spokojniejsze miejsce, podwyższony standard wykonania oraz duży wybór mieszkań 2-pokojowych – podsumowuje Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­