Nowe Ogrody to sukcesywnie rozbudowywana inwestycja mieszkaniowa spółki Proxin Investment. Właśnie rusza budowa i przedsprzedaż kolejnego - 7 etapu. Tym razem na poznańskich Jeżycach powstanie 130 mieszkań o zróżnicowanym metrażu i rozkładzie pomieszczeń.


Osiedle Nowe Ogrody to nowoczesne, a jednocześnie popularne osiedle mieszkaniowe, które powstaje w Poznaniu już od 2012 roku. Projekt wyróżnia się na tle innych inwestycji oryginalną architekturą, sporymi odstępami między budynkami, a także przemyślanym zagospodarowaniem terenu. Jest wewnętrzny dziedziniec zamknięty dla ruchu kołowego oraz liczne zielone skwery i szereg dodatkowych udogodnień gwarantujących komfort zamieszkiwania.

 

Obecnie, na zaawansowanym etapie jest budowa etapu VI, gdzie zawieszono już symboliczną wiechę. W projekcie, na który składają się tylko 62 mieszkania pozostały ostatnie lokale do 98 mkw. z przestronnymi trasami, aż do 30 mkw. – W zależności od budynku, prace są na innym etapie. Budynek A to między innymi murowanie ścian działowych oraz prace instalatorskie. Zakończyliśmy także montaż okien. Z kolei budynek B to prace instalatorskie i hydroizolacyjne balkonów i tarasów, a także tynkowanie na poziomie parteru oraz pierwszego piętra. – mówi Piotr Łopatka, członek zarządu Proxin Investment. Zakończenie budowy tego etapu planowane jest na II kwartał 2022 roku.

 

Niedawno inwestor rozpoczął pierwsze prace budowlane związane z realizacją etapu VII. Tym razem powstanie 130 mieszkań o powierzchni od 27 do 90 mkw. W ofercie znajdują się zarówno kompaktowe kawalerki, funkcjonale mieszkanie 2-pokojowe oraz przestronne lokale 3- i 4-pokojowe. Podobnie jak we wcześniejszych etapach będzie plac zabaw, hala garażowa, komórki lokatorskie oraz dwa boksy rowerowe dla wszystkich mieszkańców. – Nowy etap to połączenia wysokiej jakości użytych materiałów oraz niezmiennie atrakcyjnej lokalizacji. To także kaskadowe tarasy, oświetlenie na balkonach, tarasach i ogródkach oraz narożnikowe okna zapewniające większe naświetlenie – dodaje Piotr Łopatka. Wraz z budową najnowszego etapu ruszyła także przedsprzedaż mieszkań. Cena metra kwadratowego to 7425 zł brutto. Planowany termin zakończenia VII etapu to I kwartał 2023 roku. Osiedle Nowe Ogrody posiada wszelkie rozwiązania niezbędne do komfortowego życia. Inwestycja jest strzeżona 24 h na dobę, są także wideo domofony, windy, stojaki rowerowe. Najmłodsi mieszkańcy mogą korzystać z przyjaznych placów zabaw. Funkcjonują także sklepy, przychodnie, punkty usługowe oraz piekarnia.

 

 

Nowoczesny projekt powstaje pomiędzy Os. Lotnictwa Polskiego a Fortem VII, przy ul. Janusza Meissnera na poznańskich Jeżycach. Dostęp do przystanków autobusowych (na terenie inwestycji) i tramwajowych (pętla Ogrody) gwarantuje sprawną komunikację z centrum, jak i innymi częściami miasta. Bliskość popularnej Rusałki, Ogrodu Botanicznego czy Lasku Marcelińskiego, a także basenu, klubu fitness czy kortów tenisowych to znakomita informacja dla wszystkich miłośników aktywności fizycznej. W pobliżu znajdują się również placówki zdrowotne i oświatowe oraz liczne sklepy i punkty handlowo – usługowe.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu Klapka.pl. Redakcja portalu Klapka.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Kod antyspamowy Odśwież

­