Trwa budowa V etapu Rodzinnego Zakątka. Wraz z nim, deweloper KM Building odda do rąk właścicieli większe niż we wcześniejszych etapach, domy w zabudowie szeregowej. Będzie system indywidualnego sterowania ogrzewaniem oraz przygotowanie instalacji pod system fotowoltaiczny.


W Błażejewie k. Kórnika realizowana jest inwestycja dewelopera KM Building o nazwie Rodzinny Zakątek. Jest to projekt domów w zabudowie szeregowej, składający się aktualnie z czterech gotowych i w pełni sprzedanych etapów. Obecnie trwa budowa V etapu, w ramach którego powstaną 62 domy w zabudowie szeregowej. Na początek będą to dwa szeregowce po 10 domów każdy. - W pierwszym z nich wykonane zostały tynki wewnętrzne i posadzki, a rozpoczęte zostały prace wykończeniowe oraz elewacyjne. Z kolei w drugim wykonano tynkowanie wewnętrzne. W budowie jest także sieć wodociągowa wraz z przyłączami. Oba szeregi oddane zostaną do rąk właścicieli w III kwartale tego roku. - powiedział Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. Wraz z tym etapem deweloper zaproponował nowe powierzchnie. I tak, mniejszy dom będzie miał 73,75 mkw., a większy – 92,10 mkw. Ponadto nowością jest także system indywidualnego sterowania ogrzewaniem - w każdym pomieszczeniu osobno. Takie rozwiązanie to oszczędności i wygoda w użytkowaniu. Pozwala zdalnie sterować ogrzewaniem np. za pomocą smartfona. - Jesteśmy świadomi potrzeby wprowadzania rozwiązań wpływających pozytywnie na środowisko. Dlatego proponujemy przygotowanie również instalacji pod system fotowoltaiczny. – dodaje Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

 

Rodzinny Zakątek to kompleksowo zaprojektowane osiedle. Cechą charakterystyczną realizowanych domów jest dobrze przemyślany układ pomieszczeń. Umożliwia on podział domu na strefę dzienną i nocną. Parter składa się z przestronnego salonu i aneksu kuchennego, toalety oraz pomieszczenia gospodarczego. Z kolei piętro to 2 lub 3 sypialnie oraz łazienka. Nabywca nieruchomości otrzymuje także m.in. trzyszybowe okna, drzwi wejściowe o podwyższonym standardzie, skrzynki i prowadnice rolet zewnętrznych, ogrzewanie podłogowe czy kondensacyjny piec gazowy. Istnieje również możliwość zainstalowania kominka i oddania domu w systemie „pod klucz”. Mieszkańcy mają zagwarantowane miejsca postojowe przed domem oraz przestronny taras z piaskowca i pergole. Mniejszy dom (73,75 mkw) kosztuje 349.000 zł. brutto, natomiast cena większego uwarunkowana jest od powierzchni działki i mieści się w przedziale od 398.000 do 430.000 złotych brutto.

 

Osiedle położone jest niecałe 20 kilometrów od Poznania, w spokojnej i bezpiecznej okolicy pozwalającej na życie z dala od miejskiego zgiełku, ale z łatwym dojazdem do wielu miejscowości. Jedną z nich jest pobliski Kórnik, który zapewnia pełne zaplecze handlowo-usługowe oraz dostęp do szkół, urzędów, drogi ekspresowej S11, komunikacji podmiejskiej czy dworca kolejowego. Lokalizacja Rodzinnego Zakątka to przede wszystkim tereny leśne pozwalające na aktywne spędzanie czasu wśród przyrody, dzięki licznym ścieżkom pieszo-rowerowym, jak i również tereny wodne za sprawą trzech okolicznych jezior. Położenie osiedla Rodzinny Zakątek zapewnia miejsce idealne dla każdego.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu Klapka.pl. Redakcja portalu Klapka.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Kod antyspamowy Odśwież

­